Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen esetekben szokott a...

Milyen esetekben szokott a főnök versenyezni a beosztottakkal?

Figyelt kérdés
Bármilyen szitut irhattok. A lényeg az, hogy mindig bizonyìtani kell.
2020. ápr. 4. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Saját példa,mikor a szemébe mondtam,amit ő is tudott jól,de mégsem érdekelte;Vegyen fel megfelelő embert mert kevesen vagyunk(ment a porhintés,hogy nincs senki jelentkező,mikor meg sem volt hirdetve)és akit meg ki kell rúgni,azt rúgja ki,ne engem csicskáztasson minden sz4rért,miközben a másik még a céges telefonját se veszi fel direkt,nehogy megbízzák valamivel,meg egy órával később jár be mikor 15 percre lakik,és mindezt elnézik neki.

Másik eset,mikor leb4szott,hogy nem csináltam meg valamit,miközben pont azért mentem be hozzá,hogy kész vagyok a munkával,de meg se várta,mit akarok mondani,csak kaptam az ívet.Erre kiborult nálam a bili,megmutattam neki,hogy kész a munka,csak nézett egy nagyot.

Szóval egy főnök nehezen viseli el,ha téved,hibázik,vagy nem lehet a beosztottat hülyére venni.Itt az lett a konfliktusok következménye,hogy mivel aláástam az önértékelését,ezért egy jó ideig cinikusan,lekezelően viselkedett velem,próbálta bizonyítani,hogy mennyire helytáll a főnöki trónon,ő mindent jól csinál.

2020. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!