Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha nem tudok még...

Mit tegyek ha nem tudok még mindig targoncázni, de viszont munkahelyet akarok váltani ahova meg kellene tapasztalat?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusba jöttem a jelenlegi munkahelyemre a friss targoncás jogsival, tudok vele menni de rutinosan nem tudok emelni arut vele, se a magasemelesuvel se a homlok villassal, mivel keves a gep es tobb a melo mint amennyi ember van kb az elso honapban jutott gyakorlasra ennyi idom... Azota se jutott tobb idom, egyik kollega se er ra, hogy megtanitson mert sok a munka de nagyon kevesen vagyunk, igy hat a gep is ami keves mindig hasznalva van... Viszont munkahelyet akarok valtani majd a kozeljovoben a legkor miatt, de csak olyan allasok vannak ahova kellenne tapasztalat, de ennyi tapasztalattal meg nem fognak fel venni, hiaba tudok mar az elektromos bekaval rutinosan menni ha targoncaval nem.... Nagyon elkeserit ez es ugy erzem egy helybe toporgok csak es nem tudok fejlodni..Ha mar szabad a gep felszallok ra de akkor mar jon valaki, hogy adjam oda mert kell neki a kamion szedeshez.. A fonok nem tud erre mit mondani csak, hogy elismeri azt, hogy sok a munka de nagyon kevesen vagyunk es igy tenyleg nincs idom fejlodni... Ti mit tennetek a helyemben?
2020. ápr. 5. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, gyakorolj munkaidőn túl, vagy mond el az uj helyen, hogy állsz. Szerintem hagynának edzeni...
2020. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj a tulorat betiltottak nalunk most, amint vege a muszakodnak menned kell haza. Ha ott maradsz elkuldenek...
2020. ápr. 5. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kamuzd be hogy van kevés tapasztalatod, max kiderül hogy nincs és akkor ugyanott vagy mintha igazat mondtál volna
2020. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"akkor ugyanott vagy"


Dehogy van ugyanott - ha ekkora hazugságon kapják akkor elveszik a bizalom, és erősen esélyes a kirugás.

Ha ezután olyan helyre jelentkezik ahol utanna kérdezősködnek, akkor még rossz hírét is fogják kelteni - "nem vedd fel mert megbizhatatlan".

Láttam már ilyet.

2020. ápr. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hazudni semmikepp nem akarok. De nem tudom mit tegyek ebben a helyzetben mert tenyleg valtanom kellene.. A gyomrom mar kivan az idegtol nem szeretnek itt maradni ezert 1-2 honapon belul mennem kene innen..
2020. ápr. 6. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!