Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen az a munkaadó akitől...

Milyen az a munkaadó akitől állandóan kérdezni kell mikor fizet?

Figyelt kérdés
Már nagyon beleuntam...egy munkaadónak ez kötelessége és magától kellene,hogy ezt felérje ésszel ha késik a minimum lenne,hogy szól róla és nem kellene mindent kitolni az utolsó határidőre és nem a munkásnak kellene unszolni,hogy megtegye.
2020. ápr. 6. 20:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10: Oké, mondjuk, hogy nem Balu vagy és komoly a kérdés. Akkor miért nem kéred meg szép szóval a főnököt, hogy fizessen időben? Avval semmit nem oldasz meg, hogy kiraksz ide egy kérdésnek álcázott panaszkodást.
2020. ápr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
A munkavállalód megbízhatatlan. Punktum. Itt lezárult a dolog, tehát pntosan tisztában vagy vele milyen ember. A többiek válaszából kiderül, hogy ez nem az első alkalom. Ergo, ha már tisztában vagy a helyzettel, szerinted ebben az esetben ki a hülye? ;)
2020. ápr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
Tudjuk, tudjuk, vidd el a nagyon drága fúrógépet, mint szoktad, aztán majd kifizet, mint szokta és minden megy tovább, jövő héten újra kiírhatod a kérdést. Lépjünk tovább. Ki kellene találnod valami új sztorit, mert ez már sokszor volt.
2020. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
37%

Tudom hogy van olyan legyen az település v varos ahol nagyon nehéz tokeletes munkát meg találni egyes embernek.

Mindenki pénzből el, meg a főnököd is, ha beteg vagy, nem mész be dolgozni, nincs pénze.

Ha dolgozol rendesen, lesz pénze és ki tud fizetni.

Ennyi. :)

Váltani kell néha muszáj, ahogyan neked is kene.

Nekem az adott fizetési napon pontban éjfélkor a pénz rajta van a számlámon.

Én is váltottam velem is ugyanez történt, mindig csak a problémával, ezért váltottam. 13 éve soha nem volt probléma a fizetéssel, most is fizet leállás alatt is. ::)) köszönöm.

2020. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Erre az a megoldás, hogy akkor te is elfelejtesz bemenni dolgozni. Ha pamog, megmondod, hogy nem jött a fizu. Fizetés nélkül nem tudod megoldani a bejárást, amint megérkezik a pénz, mész.
2020. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!