Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket szúrt már hátba a...

Titeket szúrt már hátba a főnökötök?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első munkahelyem. Úgy érzem hogy az osztályvezetőm valamiért ki akar csinálni és a közöttünk lévő konfliktust nem tudja kezelni sose ülünk le megbeszélni ehelyett ő inkább szól a főnökének és az igazgatónak hogy ők oldják meg a problémát ami köztünk van. Nem értem mire jó ez hogy rám/ránk hívja a főnököt. Alattomosnak és undorítónak tartom egyébként,aki akkor támad mikor nem számítunk rá. Tegnap az igazgatóiba hívtak és mondták hogy változtassak a stílusomon. Én sajnos ilyen hirtelen szókimondó vagyok és NEM hagyom eltiporjanak. Már a felmondáson gondolkozom.



2020. ápr. 7. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Vannak helyek ahol egy csipetnyi hatalom után is elszállnak maguktól az emberek és abból merítenek erőt, attól érzik többnek magukat, hogy másokat taposnak.


Az én előző helyemen az volt, hogy az x év szimpla dolgozóból lett főnök fordult át retardáltba, és előszeretettel nézte sz*rba a dolgozókat. Pökhendi, lenéző stílus, kioktató hangnem, még a 2000-es évek hozzáállása jellemezte, miszerint befogod a szádat vagy takarodhatsz, ezrek várnak a helyedre. Azt felejtette el a pali, hogy már nem az a világ van és a realitáshoz sem volt köze, ugyanis senki nem várt a helyünkre.


Vannak jelek amiket érdemes figyelned:


- kevés az újonc vagy hamar elmennek

- gyakran cserélődő emberek vannak

- mások is panaszkodnak a vezetőségre

- panaszkodnak a helyre, azt ajánlják hogy ne maradj ott


Kérdezz körbe a dolgozók között hogy mióta vannak ott, mit gondolnak a vezetőségről és a munkahelyről, meddig szoktak az új emberek maradni. Lesz majd egy képed hogy nagyjából milyen közegben vagy.


Közben annyit tudsz tenni hogy beszélsz a vezetőséggel hogy indokolatlanul piszkál a pali, konfliktust generál és undorítóan viselkedik veled. Ha nem érdekli őket, nem tesznek semmit, akkor ott kell hagyni a francba a helyet, élvezzék ezt a közeget azok akik ott maradnak.

2020. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

"egnap az igazgatóiba hívtak és mondták hogy változtassak a stílusomon. Én sajnos ilyen hirtelen szókimondó vagyok és NEM hagyom eltiporjanak"

Valószínűleg nem lehet veled egyszerű, ezért kellett egy szinttel feljebb eszkalálni a problémát. Rá sem vet jó fényt, ha a beosztottjai viselkedését nem tudja kontrollálni.

2020. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Másfél éve vagyok itt,nagyon szeretem csinálni a munkám,de vannak bizonyos nézeteltéréseink a főnökasszonnyal. Nem úgy adja át a dolgokat ahogy neki a megbeszélésén leadják. Ez ugye veszekedésbe torkollik elég durván. Úgy érzem,hogy robotok vagyunk legalábbis úgy közli velünk a dolgokat,hogy "máris,rögtön meg kell csinálni"..pedig ráérne 12 óra alatt :(
2020. ápr. 7. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem állítom, hogy kizárólag jó a tanácsom, de leírom: Te is behúzhatnád a kéziféket...
2020. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!