Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok ha a főnökötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ha a főnökötök ezt mondaná a párotoknak?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt dolgoztunk. Mikor a főnöknőm meglátta a férjem, azt mondta neki: "repes a szívem, hogy Te vagy ma!" nem ez volt az első eset, hogy ilyet mond. Egyszer azt mondta neki, hogy Szívem. Ja és ha meglátja, akkor állandóan fülig ér a szája...
2009. nov. 13. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
miért nem beszéled meg a pároddal? ezt cska ő tudhatja...lehet, h a csaj ilyen hülye mindenkit imádok"cukifalat", vagy az is lehet, hogy kimondottan a férjedre van rámozdulva...de az még nem jelenti azt,hogy ennek a férjed örül is, vagy hogy van köztük valami....engem pl kimondottan idegesítene, ha valaki ilyen látványosan rám lenne mozdulva, mikor párom van...
2009. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nah várj. a főnödök nő és ezt mondja a férjednek? szerintem erre a válasz egyszerű: figyeld meg hogy másokkal is ilyen stílusban beszél-e és akkor rájössz. ha mást is szivemez meg alapvetően ilyen cserfes vidám természet, akkor nem a férjednek szól a dolog. viszont ha csak vele olyan hogy kenyérre lehet kenni, akkor egyértelmű hogy tetszik neki. ebben az esetben hát igen disztingválhatna előtted de hát egészségére végülis a te férjed, inkább örülj neki hogy más szernt is jópasi, ne vedd komolyan.:)
2009. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a férjemet nem érdekli a csaj. És a főnököm nem ilyen mkivel. Speciel ilyet még soha nem hallottam tőle, ezért is lepődtem meg. A férjem meg se köpni se nyelni nem tudott, bár ő próbálja elbagatelizálni az egészet, és h biztos nem úgy gondolta. De én meg nő vagyok, és tudom, hogy mire vagyunk képesek...
2009. nov. 13. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a férjedet nem érdekli, úgyis mindegy.
2009. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak közvetlen típus a csaj. Ha meg nem vegyétek be harmadiknak, tuti fizetés emelés.:D

Komolyra fordítva: burkoltan rákérdezhet a párod, hogy miért ilyen a főnök szerintem. De csak burkoltan!

2009. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!