Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Nagy bajba keveredte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nagy bajba keveredtem! Anyám csalja apámat és én tudom. De az egész ügy most kiderülni látszik, az is hogy én tudtam. Nem akarom, hogy az apukám ekkorát csalódjon bennem, de azt se hogy anyukámat szúrjam hátba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám betegesen szerelmes...csak hogy nem az apámba! Több mint két éve van szeretője és én tudom,illetve mindig is tudtam. Anyukám legnagyobb bizalmasa vagyok,sose lett volna szívem elmondani apának,nem is foglalkoztam ezzel.De apám most visszahallotta a baráti körükből ezt,akik elmondták neki azt is hogy én fedezem az anyámat. Apám kikészülve,hihetetlenül szomorúan jött be a szobámba,még nem is láttam ilyennek és úgy kérdezgetett engem,hogy igaz e. Én azt mondtam nem tudok semmit,nem akarok ebbe belefolyni,beszélje meg anyával stb. De a szívem szakad meg érte is.Nem tudom nagyon hogyan kezeljem ezt a helyzetet,haragszok is anyámra.Sokszor elhatározta,hogy elválik,mondtam is,hogy tegye meg mert ez a helyzet tarthatatlan.De persze mindig apával maradt végül. Legutóbb mondta,hogy nem fog elválni,jó neki ez az életmód...de nekem elegem van! Mit mondjak anyámnak? Mit kéne nekem tenni? Bűnösnek érzem magam,pedig én csak nem akartam fájdalmat okozni senkinek...rettentően érzem magam. Ti mit tennétek a helyemben? Köszi a válaszokat előre is.
2015. aug. 29. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom apád milyen. De én a helyében, ha megtudnám hogy jó ideig fedezted a csalfa feleségem, Megszűnnél a gyerekem lenni és sohasem bocsájtanék meg.


Adott esetben mindent elkövetnék hogy soha egy petákot ne láss tőlem gyerektartás vagy bármi más formában (mivel nyilván válás következik ez után).

2015. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Nem kellett volna asszisztálj az anyád erkölcstelenségéhez, de ez már mindegy. Ha annyira titokba akarta volna tartani az anyád, akkor elôled is eltitkolhatta volna, így viszont amellett, hogy csalja a férjét, terhet rakott a gyereke vállára.

Szerintem kérj elnézést kérnék az apádtól, hogy nem szóltál.

2015. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De én nem tudnék ekkora fájdalmat okozni az apukámnak.16 vagyok,nincs nagy tapasztalatom házasságok terén,nem tudok hogy viszonyulni a helyzethez. Ha meg már anyám elmondta nekem akkor nem tudtam volna azt mondani hogy megszívtad hogy bíztál bennem mert elmondom apának...meg kellene szakítania a szeretőjével a kapcsolatot,de annyira nem akarok belefolyni az egészbe
2015. aug. 29. 23:22
 4/15 anonim ***** válasza:

3: Így még nagyobb fájdalmat okozol neki ha kiderül, ugyanis nem csak anyukádban, hanem benned is csalódik.


Anyukádnak megmondhattad volna, hogy vagy ô elmondja X napon belül, vagy elmondod te.

2015. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Most ne azt mondjátok hogy mit KELLETT VOLNA tennem hanem hogy MOST mit tegyek! :/
2015. aug. 29. 23:33
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Beszélj apukáddal, kérj bocsánatot tôle.
2015. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Arra jutottam hogy megmondom anyámnak: vagy váljon el apámtól,vagy a szeretőjét felejtse el. Szerintetek ez milyen ötlet? Tudom,nincs jogom zsarolni az anyámat,de magamat teszem tönkre hogy miatta stresszelek
2015. aug. 29. 23:38
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Már ne haragudj de anyád úgy viselkedik mint egy féreg. Pusztán azért véded mert az anyád?
2015. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves vagy? Nekem is van gyerekem, és félig-meddig éppen válunk. Ebbe a gyerekünket csak ás kizárólag annyira keverjük be amennyire ez őt közvetlenül érinti. Meg kell oldani a láthatást stb. Tudja hogy gondunk van a kapcsolatunkkal, tudja, hogy ha egyértelművé válik valami, akkor szólunk neki. De csak ennyit, nem többet. Egyikünk sem akarja a gyerekünkre terhelni a saját ügyünket, amiről ő nem tehet és nincs is befolyása rá.


Ha még gyerek vagy semmiféle okod nincs a lelkiismeretfurdalásra. Ha felnőtt vagy, akkor sem sok: ha már anyád nem gondolkodik, neked kellett volna leállítani, hogy ne keverjen bele. Apád is hibázott, amikor nem a feleségéhez fordult, hanem hozzád.


Beszélj anyáddal, hogy lehetetlen helyzetben érzed magad, és nem szeretnél a továbbiakban belefolyni a párkapcsolati ügyeikbe. Neked apád is ugyanúgy a szülőd.


Apáddal is beszélj, de ne anyádról, hanem magadról. Mond el neki is hogy sajnálod hogy belefolytál a szüleid párkapcsolati dolgaiba, és most emiatt rosszul érzed magad. A továbbiakban nem szeretnél belefolyni, mert a gyerekük vagy, és neked mindketten a szüleid.


Ezt csak neked mondom: nem a barátjuk vagy hanem a gyerekük. Ezt én negyvenévesen is betartom a saját szüleimmel!

2015. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7: nagyon rossz ötlet. Ezzel még jobban belefolysz, ahelyett, hogy kiszállnál.


Az előző válaszok akkora hülyeségek voltak, hogy az elképesztő. Ha nem egyenesen aljasok.

2015. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!