Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem hátba támadott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hátba támadott a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
tudja rólam, hogy néha depis vagyok és az elmúlt néhány héten is ez volt és mondtam, hogy most kihagynám a találkozót amire terveztünk menni a haverjaival. Erre teljesen kiakadt és felhozta a depressziómat és olyanokat mondott, hogyha ezt így folytatom akkor nem fog sokáig velem maradni
2017. febr. 19. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ebben mi a hátba támadás? Elege van, és közölte, hogy hosszabb távon így nem fog tudni melletted maradni. Ha nem ígért neked örök hűséget, megteheti.
2017. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem hátba támadás, egyszerűen őszinte volt. A hosszabb távon depressziós emberektől menekülnek mások, mert nagyon nehéz elviselni az állandó halálközeli hangulatot.
2017. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi a gond? Ha fordítva lenne, te már többször is megcsaltad, és már rég ki is dobtad volna.
2017. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Menj el pszichológushoz, gyógyulj meg, és utána kezdj kapcsolatba/utána tedd fel magadnak a kérdést. A depresszió gyógyítható, innentől kezdve bizonyára a barátod is támogatna, ha tennél ellene, de igenis jogos a felháborodása, ha nem is teszel ellene semmit, de azért még őt is lehúzod. A párkapcsolatok nem szeretetszolgálatok, addig működnek, amíg mindkét fél ilyen-olyan mértékben nyer rajta valamit. Az senkinek sem jó, ha ő folyamatosan támogatja a másikat és ott van neki, cserébe meg a másik lehúzza a hangulatát és akár még őt is depresszióba kergeti.
2017. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tooHandsome ***** válasza:
36%

Szörnyű az ilyen barátnő, volt már hozzá "szerencsém", és az egyik legjobb barátomnak is sajnos ilyen nője van már két éve és a csaj semmit sem akar változni, megy a lelki terror a mártírkodás, az önsajnáltatás, próbálja a srácot is lehúzni az ő szintjére. Az én barátnőm is ilyen volt, hiába tettem meg mindent, hogy segítsek neki ő nem is akarta igazán, hogy változzanak a dolgok. Ezt úgy mondom, hogy én is voltam már depressziós tudom milyen, nekem nem is volt senkim aki segíteni akart volna pedig nagyon vágytam rá de megoldottam egyedül. Van aki meg megneszeli, hogy rácsünghet a másikra és ezt ki is használja mert neki így kényelmesebb. Megértem a barátodat. Szerintem dobni fog hamarosan.


Most adnék egy jó tanácsot, hogy nekem mennyit segített, hogy újra elkezdtem sportolni és minden nap rendszeresen futottam, de gondolom kihúzni a beled egy futópályára túl nagy kérés lenne hiszen annyira szörnyen depressziós vagy. Vagy változtass az étrendeden esetleg járj el normális pszichológushoz vagy agykontrollra vagy tudom is én.

Ja és ez nem hátba támadás, te készíted ki a csávódat idegileg ezzel a viselkedéssel amit tanúsítasz.

2017. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt ő ugy veszi le hogy te őt cserben hagyod és nem szàmithat ràs !Ha neki lelki baja lessz vagy valamijen problémàja lessz akkor mégis hogy mondja el neked ha te a depresszióddal vagy elfoglalva!Egy pasinak igenis fontos hogy a tàrsa meghalgassa vagy tàmasza legyen !Sajnâlom de azt kell hogy mondjam vagy megmondod a pàrodnak hogy neked ez sok és szakitotok te rendbe teszed magad lelkileg vagy tovàbbra is szendvedsz a kapcsolatban aminek igy nem sok értelme van!
2017. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szâmithat ràd*
2017. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ismeretlenül ítélkeztek! Nem tehetek a betegségemről de mindent megteszek hogy változtassak, járok pszichológushoz is... kérdezd meg, mielőtt azt feltételezed, hogy szándékosan ráakaszkodom a páromra és nekem ez így jó...
2017. febr. 19. 16:32
 9/12 tooHandsome ***** válasza:
34%
Jó nekem nem kell bizonygatnod semmit. Te ha magadba nézel úgyis tudod az igazat, hogy vajon tényleg mindent megteszel-e annak érdekében, hogy meggyógyulj és nem menekülsz önsajnáltatásba. Én csak leírtam a saját tapasztalataimat, hogy mekkora áldás is egy ilyen nővel együtt lenni. És ne fogd már rá, hogy nem tehetsz a betegségedről. Ez is milyen duma már? Nem is írok inkább többet, már annyira ráz a hideg az ilyen emberektől. Más nem segíthet rajtad neked kell meggyógyulnod, én írtam pár apróságot aminek ha normálisan utána néznél valószínűleg sokat segítene. Többet ér mint pszichológus előtt nyavalyogni, az úgyis csak azt várja, hogy vége legyen már és add neki a pénzt.
2017. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egész életedben nem használhatod kifogásként a depressziódat.Pont az lenne a lényege sztem, hogy depis vagyok,de mivel járok pszichológushoz, és gyógyulni szeretnék, ezért elmegyek a tervezett találkozóra még akkor is ha nincs kedvem hozzá, vagy olyan rossz a hangulatom. Mi okozza egyáltalán a depressziót? Szerintem sem támadott hátba, inkább érezd magad szerencsésnek, hogy depi mellett még párod is van.
2017. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!