Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alkalmi bejelentésen voltam 1...

Alkalmi bejelentésen voltam 1 évig így is tudok munkanélküli segélyt igényelni?

Figyelt kérdés

Vendéglátásban dolgoztam, ugye a vírus miatt meg szűnt a munkahelyem. Alkalmi bejelentésen voltam, pedig 1 éve dolgoztam már ott csak a főnököm mindig azt mondta nem tud bejelenteni mert annyira "drága"

Így 1evig alkalmin voltam, előző munkahelyemen pedig 6 órára bevoltam jelentve. KB 3 éve dolgozom. Tudok így munkanélküli segélyt igényelni?



2020. ápr. 7. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Na, ezért nem kellett volna ilyen "főnök" alá dolgozni. Ilyenkor kell megmondani, hogy "vagy bejelentesz, vagy keresek mást". Mert látod, annak, hogy tartottad a hátad neki, most te iszod meg a levét.
2020. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Ha jól tudom akkor az álláskeresési támogatáshoz, az kell hogy az utolsó 3 év alatti időszakban kijöjjön 1 éves bejelentett munkaviszony (365 nap), ha ez meg van tudsz igényelni és kapsz is.
2020. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ha napi bejelentessel voltal akkor is kapsz valamennyit ugy tudom.Szoval igen
2020. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!