Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti megmasszíroztátok volna a...

Ti megmasszíroztátok volna a főnököt, ha kéri?

Figyelt kérdés
Én lettem az új asszisztense, azt hittem ez az adminisztrációval, levelek intézésével, kávé készítéssel ki fog merülni. Ma azt kérte tőlem a főnököm, masszírozzam meg a vállát, meghökkenve néztem rá, de mondta, hogy a régi hölgytől is mindig kérte. Borzasztó kínos volt, legszívesebben nemet mondtam volna, de nem akartam visszautasítani a kérését. Nagyon rosszul érzem magam azóta. Azon gondolkodtam, fölmondok. Bár csak ideiglenes a helyem, amíg nem vesz fől egy titkárnőt, de én ezt nem fogom bírni hosszabb távon. Ti mit tennétek? Vagy csak én túlzom el?
2020. ápr. 8. 18:20
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Vágj pókerarcot. Ha úgyis felmondasz akkor annyira nem kell rágörcsölni.

Csak ne érezze hogy szxre befoghat. Ha kell legyél határozott, inkabb rúgjon ki mint az...

2020. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%

Milyen munkád van, hogy be kell menni dolgozni?

Amúgy nagyon gáz a főnököd! Mondj egy határozott nemet. Teljesen jogos a kifakadásod!

2020. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
0%
Szia! Én a helyedben kitaláltam volna valamit, hogy ne legyen annyira kínos, pl. hogy valamilyen ügyben telefonálnod kell, valami olyat, ami nem levágós. Egyébként szerintem gyanús, én nem minden jöttment embernek engedném, hogy megmasszírozzon. Viszont ha ideiglenes, akkor valahogy próbáld kibírni, kerüld amennyire csak lehet. Vagy segíts neki titkárnőt keresni!😂
2020. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Én nem massziroztam volna meg! Hacsak nem masszőrnek vett volna fel.

Szerintem legközelebb mond meg neki, hogy sajnos sok dolgod van és hogy te nem szeretsz masszírozni és nem tartozik a munkaköri leírásodba. És azzal meg ne foglalkozz hogy az előző mit csinált még meg neki. Jaa és keres egy normális munkahelyet.

2020. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha az előző le is .zopta,neked is le kell?
2020. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Nem munkaköri kötelességed.


"de mondta, hogy a régi hölgytől is mindig kérte"


Közöltem volna vele, hogy én nem a "régi hölgy vagyok"

2020. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy én nem tudok masszírozni, azt mondta nem baj. Egyébként egy gyárban dolgozom. Az előző asszisztense 60 körüli nő volt, mire elment végre nyugdíjba, még év elején. Szóval számára ez semmilyen szexuális töltete nincs, nekem akkor is kellemetlen volt.
2020. ápr. 8. 18:52
 8/22 anonim ***** válasza:
Normális főnök ilyet nem kér. Főleg nem a jelenlegi helyzetben.
2020. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Tippelek, szőke vagy.

:)

2020. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Balázska te vagy az? Inkább ne mondj fel, mert csak közmunka van helyette!
2020. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!