Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti megmasszíroztátok volna a...

Ti megmasszíroztátok volna a főnököt, ha kéri?

Figyelt kérdés
Én lettem az új asszisztense, azt hittem ez az adminisztrációval, levelek intézésével, kávé készítéssel ki fog merülni. Ma azt kérte tőlem a főnököm, masszírozzam meg a vállát, meghökkenve néztem rá, de mondta, hogy a régi hölgytől is mindig kérte. Borzasztó kínos volt, legszívesebben nemet mondtam volna, de nem akartam visszautasítani a kérését. Nagyon rosszul érzem magam azóta. Azon gondolkodtam, fölmondok. Bár csak ideiglenes a helyem, amíg nem vesz fől egy titkárnőt, de én ezt nem fogom bírni hosszabb távon. Ti mit tennétek? Vagy csak én túlzom el?
2020. ápr. 8. 18:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Jól átvágott.
2020. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem. Nem masszőrnek vett fel.
2020. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem masszírozok senkit, barátnőket, rokonokat sem, majd pont a főnököt fogom.
2020. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
22%
Nőre vetítem a dolgot, mert férfi vagyok: vállat tuti nem masszíroztam volna meg. Talpat annál inkább.
2020. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36%
Ha az előző munkahelyemen a női főnököm megkért volna hogy masszírozzam meg én megtettem volna.
2020. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha normális a felfogása meg kell hogy értse hogy Te nem maszirozod meg!Ilyenre nem kötelezhet!

Gondolj bele abba hogy a Te társadat maszírozgassa valaki! (Nem masszőre vagy hasonlóra gondolok)

31/F

2020. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondott ilyet, megnyomtam a nyakán egy pontot ahol nekem is fáj ha megnyomom , na neki erősen nyomtam meg 2 napig fájt neki aztán nem kérte utána.
2020. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok vele baráti viszonyban (az egyik előző főnökömnek simán megtettem volna, mert kb. barátnő szinten voltunk már egy idő után), és nincs benne a szerződésben, én nem tettem volna meg. Ez nálam már túlment volna egy határon... azt is rá lehet húzni, hogy szexuális zaklatás.
2020. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem nöi fönököm kért ilyet (en is nö vagyok),semmi hàttere nincs.

De lattam hogy egyik kollega (aki a fönök fiával kavar),ö mindig masszirozza.


En alapbol utàlok masszirozni, amikor megkert erre a fönök annyit mondtam en nem tudok,es ezzel el is engedett. Nem mondta hogy nem baj,lejött neki hogy nem akarom es nem is eröltette.

De a kesöbbiekben elkezdett engem kritizalni. Nem tudom mire vezessem vissza

2020. ápr. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
bottal nem nyúlnék a főnökömhöz.
2020. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!