Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy irigysèget...

Miért van az, hogy irigysèget váltok ki az emberekből?

Figyelt kérdés
Korábbi főnökeimnek rengeteg pénzük volt, kötegek voltak a zsebükben, amit nem szègyelltek mutogatni.Mègis rám irigykedtek. A mostani munkahelyemen sem változott a helyzet. Mindig teszem a dolgom, a környezetemnek segìtek, mègis folyton támadások értek. Mindent elvègzek, amit kell, de ezt minden egyes nap megismétlem. Újra és újra. Ha kinèzek magamnak valakit, azt már más is kinézte, ha engem nèzett ki valaki, akkor kiderül, hogy másnak is kellek. Magamra koncentrálok, aztán ellenségeket kapok sokszor. Miért van ez?
2020. ápr. 15. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert narcissztikus vagy es azt hiszed, h mindenki irigy rad. Kozben valszeg le se kakilnak magasrol. Most komolyan, nem tulzo ez? Hogy barhova mesz teged mindenki irigyel? Maradjunk mar a realitas talajan. Ahhoz, h valaki irigyeljen teged eleve irigy tipusunak kell lennie. Az emberek max 5%a irigy tipusu, szoval annyi irigy ember nincs is mint aki teged "irigyel"....
2020. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha irigyek rád, akkor valamit jól csinálsz😉 sajnos mivel nem ismerlek, nem tudok tippelni h mi okozhatja ezt, de az biztos hha irigységet váltasz ki az emberekből akkor jól csinálsz valamit. Nem lehet h a külsődre irigyek? Lehet jól nézel ki és erre irigykednek.
2020. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pár emberrel már találkoztam, de a szemükben ezt láttam.
2020. ápr. 15. 21:44
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
"A szemukben ezt lattam". Szoval a legnagyobb vizonyitekod, hogy a szemukben ezt lattad. XDDDDD csak igy tovabb, elmeroggyantkam
2020. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Te szemedet nem látom. xD
2020. ápr. 15. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bírom ezt a "szemében láttam" szöveget.


Biztos vagyok benne, hogy sneki nem irigy rád, csak neked vannak ilyen kényszerképzeleteid.

Csak, hogy tud.

A kollégám ( férfi) egy nap odajött hozzám, hogy látta a szememben, hogy odavagyok érte, mert, hogy állandóan bámulom. Csak lestem.. mi van???

Majd közöltem vele, hogy nem őt bámulom hanem a monitort, de ő van a monitor másik oldalán. Amikor elbambulok sem azért mert érte epedek, hanem jár az agyam, hogy mi legyen aznap a vacsora, vagy mit vegyek a boltban stb...

Na ennyit a "láttam a szemében" szöveget.

2020. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Vállon felül keresd magadban az okot... :-))))
2020. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg azért, amiért én is. Ha éppen nem irigységet, akkor általános rosszindulatot: mert nem hajlasz senki felé, nem próbálsz kamu dolgokkal bevágódni, nem érdekel a falkasorrend se felfele se lefele és nem ismered, érzed a finom kommunikációs t. Lehetsz a világ
2020. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%

Ah bocs félrenyomtam és már nincs kedven pötyögni :D

Lényeg: nem vágódsz be senkinél, nem nyalsz be senkinek, túl önálló vagy, ez kifelé nagyképűnek tűnik akármilyen jó ember vagy belül. Mivel a társaságod úgy érzi lenézed - mert nem mutatod a tiszteleet jelét és nem alkalmazkodsz hozza -,egy idő után automatikusan keresni kezdi, szerinte miért tartod magad jobbnak - akkor is, ha valojaban egyenranfunak erzed mert nem jo jeleket kuldesz. Irigységként fog lecsapódni. Sokáig tartott, de részemről megfejtettem :)

2020. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, tenyérbemászó lehetsz, és sokat dicsekszel. Persze ez csak tipp.
2020. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!