Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már úgy hogy lazaság...

Volt már úgy hogy lazaság miatt akartatok otthagyni egy munkahelyet?

Figyelt kérdés
Lazaság egyes munkások, főnökség részéről is.Valahogy szivesebben dolgoznék olyan helyen ahol megkövetelik a pontosságot,van valamilyen rendszer,protokoll,ahol mindennek megvan a helye és nem összevisszaság,kuszaság van.És ahol minden munkás kiveszi a részét a munkából.Amugy nem bant itt senki de ezeket a dolgokat igazságtalannak érzem.
2020. ápr. 15. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen...
2020. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És végül elmentél?
2020. ápr. 15. 22:20
 3/6 Vazul65 ***** válasza:
Régimódi csodabogár vagyok azzal, hogy nekem is ilyen elvárásaim vannak. Lehet Japánba kellene menni.
2020. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 5 évig volt ilyen helyen a másik csak 1 évig de aztán léptek, nem szerettek mások helyett dolgozni.
2020. ápr. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én éppen emiatt hagytam ott.

Nem is a munkavégzés lazasága, inkább az erkölcsi/etikai lazaság miatt


full liberális hely volt

a dolgozók között volt alkoholista, drogos, nimfomániás, nős férfi szeretője, és talán gyilkos is ( előbbiek nyiltan gyakorolták a "praxisukat", utóbbiról senki se tudta biztosan, de többen gyanitották)

eközben mindig és következetesen a tisztességesen dolgozó munkatársakat marasztalták el, sőt alázták meg nagyon csúnyán a vezetőség részéről, miközben a linkek folyton újabb és újabb esélyeket kaptak az élősködésre.


Csak pár olyan ember volt, akire emberileg is, szakmailag is, agyilag is azt mondtam, hogy okés.

2020. ápr. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire lenne jó a cégnek ha a munkások helyett akik igyekeznek dolgozni ilyen léhűtők jönnének. De a főnök a hibás hogy ilyen példát mutat és neki minden jó ahogy van.De tartósan ez nen fog minden munkásnak megfelelni és lesz aki tovább lép.
2020. ápr. 16. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!