Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyik kollégám elég furan...

Egyik kollégám elég furan viselkedik velem, vajon mit akar?

Figyelt kérdés
Már 2 éve ismerjük egymást, de csak kb egy éve lettünk annyira jóba, hogy ha nincs bent az egyikünk akkor a másuk unatkozik és maga alatt van. Ha úgy van akkor rögtön ugrik és segít nekem, állandóan velem akar dolgozni, ami mondjuk kölcsönös, együtt eszünk, cigizünk. Ha valamelyikünk beteg akkor végigdumaljuk az estét messengeren. Mindig felvidítjuk egymást és imádunk egymás poénjain röhögni. Az utóbbi időben viszont egyre többet kérdezgeti, hogy hianyzott-e nekem, de ő is ugyanúgy kimondja hogy én hiányoztam neki, és ha nem lennék akkor tök rossz lenne neki. Kb olyan mintha egymás lelki társai lennénk. Elég sűrűn megy a flirt is köztünk, de nem tudom, hogy mit akar igazából, vagy valami megerősítést vár?

2020. ápr. 18. 06:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Megerősítést biztos, hisz a hiányzol-e neki kérdéseket is azért teszi fel. Valószínűleg tapogatózik ő is most hogy mi van köztetek, te hogy érzel, lehet-e ebből több.


Feküdj rá jobban a flörtre ha te is többet szeretnél, vagy lehet olyat is hogy nyíltan beszéltek arról hogy mi a helyzet köztetek, kinek milyen érzései vannak, megakarjátok-e próbálni komolyabban.

2020. ápr. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló, hogy mit akar, hogy nem veszed észre. :))))


A hülye is látja, hogy valószínűleg kapcsolatban szeretne veled lenni.

2020. ápr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod te mitakar.
2020. ápr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
És ez a kérdés mit keres a "válás" kategóriában???
2020. ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs felesége, akkor tiszta sor. Ha van, akkor meg csak egy szeretőt akar.
2020. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!