Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon akar tőlem valamit ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar tőlem valamit ez a férfi, vagy sem? Nagyon furcsán viselkedik.

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismertem meg őt. A korkülönbség elég nagy közöttünk. Ő jóval idősebb, mint én. Ő a lelki tanácsadóm, és hetente szoktunk találkozni beszélgetni kicsit.


Magától felajánlotta, hogy lakásra járjon hozzám, és ott végezzük el a "kezelést". Egy ideje mindig nálam találkoztunk, de én valamelyik nap bevallottam neki, hogy mély vonzalmat érzek iránta, és nem tenne jót ha találkoznánk, ha ez az érzés nem kölcsönös. Erre ő kitérő válaszokat adott, és mondta, hogy van értelme találkoznunk, de azt nem magyarázta meg, hogy miért.


Én el költöztem társbérletbe egyik haveromhoz, és közöltem vele, hogy ide már nem járhat fel hozzám, és ezentúl máshol találkozzunk majd. Ő közölte, hogy márpedig ide akar hozzám járni lakásra.


A furcsa még az, hogy ha szóba kerül nálam a pasi téma, rendesen felháborodik, és közölte, hogy ne pasizzak, ne bulizzak, mert az nekem nem tesz jót. Mindig érdeklődik, hogy hogy vagyok, és ha nem tud engem el érni telefonon, képes az összes barátomat felhívni, hogy meg tudja jól vagyok-e.


Most akkor ez mi? Akar tőlem valamit vagy sem? Tudatában van annak, hogy én csak azért találkozom vele, mert akarok tőle valamit, és ennek ellenére erősködik, hogy találkozzunk, és ráadásul ne heti egyszer egy órát, hanem heti kétszer két órát. Ezt azután ajánlotta fel, miután megtudta, hogy tetszik nekem.


Kérdem én: most mi ez? Mit akar?


Előre is köszönöm a válaszokat, és annak aki végig olvassa. :)


2017. jún. 17. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem megakar b_szni téged csak balf_sz.

#amtenylegijenhujevagy?

2017. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy akar tőlem valamit, csak balfa.sz. De attól még hülye nem vagyok.
2017. jún. 17. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő is segítségre szorul, méghozzá nem kicsit. Egy pszichopata. Mi az hogy,ő dönti el kivel találkozz és kivel ne! Teljesen el akar szigetelni másoktól. Ő lenne a segítő fél? Menekülj!!!!!!!!!!!!!!!
2017. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na igen, ez könnyen megeshet......Köszi a választ. :/
2017. jún. 17. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar dugni,elég világos.Emellett még birtokolni is szeretne,ami azt mutatja,hogy valami nem tiszta nála.
2017. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A lelki tanácsadó az egy állás, vagy mi a tök?

Egy rendes pszichológus nem nyomul, nem erőszakoskodik, nem jár fel a lakásodra - beszélgetni bárhol lehet.

ja én nem tolt el a pasiktól.

Valami eszelős kóklet lehet - neked miben segít ez?

2017. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!