Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyemen mièrt nem...

Munkahelyemen mièrt nem fogadják el az orvosi igazolást?

Figyelt kérdés
Egy ève dolgozok egy munkahelyen,ami kolègák szempontjából jó,de van pár dolog amit nem èrzek jogosnak,ès nem tudom hogyan járjak utána.Nem szeretnèm azt is,ha kirugnának e vègett.Ha többször kell mennem dokihoz a gyerekemmel vagy csak egyedül,ès már nem elèg a szabi,akkor nem fogadják el az orvosi igazolást ,ami egy szabályos dolog szerintem.A másik gondom,hogy van kèt plussz napom,amit próbálnak elsumákolni,ès letagadni.Mennyire èrdemes a fônökkel összemenni e miatt?

#orvosi igazolás #plussz nap
2020. ápr. 19. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen orvosi igazolás? Ha nem rózsaszínű táppénzes papír, akkor jogos hogy nem fogadják el. A törvény úgy szól, hogy csak ellátást csak táppénzes papírra lehet számfejteni, ha szabin vagy szabit kapsz. De egy fehér "orvosi rendelésen megjelent" papírfecnire, mit szeretnél mit számfejtsenek? Van olyan cég ami nem fizetett igazoltként elfogadja, de arra se jár semmi, az a nap nulla.
2020. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert már nem iskolába jârsz. Sőt, nekem szakmunkásban sem fogadták el egy idő után, ott is táppénzes papírt kértek.
2020. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!