Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálják ha unatkozom a...

Mit csinálják ha unatkozom a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Egy hónapban körülbelül 2 hét az amikor jobban van munkám, a többi napokon van, hogy egyáltalán nincs mit csinálni, maximum 10 perces munkáim vannak. Szoktam unaloműzésből takarítani, néha rejtvényezni, telefont nyomkodni, youtubeon videókat nézni és nagyjából ennyi. Minden nap 8 órát vagyok itt és néha már nagyon szenvedek a semmittevéstől. A nap nagy részében ráadásul egyedül is vagyok, nincs kihez szólni. Mindent meguntam már idebent. Akármit viszont nem csinálhatok mert ha betoppan valaki akkor úgy kell tennem mintha dolgoznék valamit.


Van valakinek ötlete?



2020. ápr. 20. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Menj el szabira.
2020. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Évi 20 nap szabadságom van. Azzal sokra nem megyek :)
2020. ápr. 20. 10:43
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom hány éves vagy de velem is hasonló a helyzet :D

Tegyél fel a gépre olyan játékokat amik elfutnak és bármikor ki is léphetsz belőlük egy alt+f4 el.

Ilyen például a world of warcraft.

Mindenképpen a játékokat ajánlanám :D

Vagy én még youtube videókon is szoktam agyalni. Itt megcsinálok mindent hozzá és otthon csak összevágom.

2020. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Mit dolgozol?
2020. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Dettó én is így vagyok. Akartam olvasni, dee ha a főnököm nagy ritkán kijön akkor ne azt lássa, hogy én olvasok... Szóval én sem tudok mit csinálni. De még csak 1 hónapja voltam ott mikor elkezdődött a vírus. Azóta nem dolgoztam... Nem léphetek ki. Ez az első munkám.
2020. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

állom munka de panaszkdoj csak.

nem értem miért nem rúgnak ki amúgy ha tényleg nincs munka.

2020. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is volt ilyen és a poén, hogy amikor át akartam menni 6 órába (volt oka), akkor azt nem engedték meg.


Patthelyzet, mert a céges gépről nem minden weboldal elérhető meg zavaró, hogy az ember mellett ülő jól látja.

A mobilozás feltűnő és nekem szóltak is érte!


Kínomban rajzolgattam Paintben.


Amúgy pont akkor jött be munka, amikor épp volt ötletem, mivel foglaljam el magam.


Meg ha volt munka, akkor egyszerre 4 (egyik időzítése se rajtam múlt, mielőtt azzal jöttök, hogy miért nem osztottam el őket).



Keress más munkahelyet, persze ne most!

2020. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
van laptopod? vidd magaddal, amikor unatkozol, játssz valamit. én is szoktam unatkozni munkahelyen, de nem ilyen sokat, úgyhogy nekem a kávézás meg a telefonnyomogatás elég szokott lenni
2020. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
szabira? xd ez maga a szabi. más örülne ilyen munkának de panaszkodj csak.
2020. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Isten őrizz erre a gépre bármit is rakni, lefagy 😄 az internet pedig halál lassú, úgyhogy kénytelen vagyok a mobilnetet fogyasztani. Egyébként a laptopon gondolkoztam már, hogy behozom. Azon legalább játék is van ami net nélkül működik de reménykedem hátha van valami más megoldás.

Nálam is az van, hogy ha van dolgom akkor egyszerre szakad minden a nyakamba és sokáig halasztani se tudom mert mind hirtelen fontos.


Fikázz nyugodtan, de ne gondold, hogy olyan hű de jó egy irodában ülni egész nap és bámulni az órát, hogy mikor telik már le mert meghalsz az unalomtól... Nem tudom az emberek miért gondolják, hogy ez olyan jó. Vártál már órákat orvosi rendelőben, hivatalban vagy valahol? Biztosan élvezted és az csak 1-2-3 óra volt.

2020. ápr. 20. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!