Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha unatkozom a...

Mit tegyek, ha unatkozom a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve dolgozom egy kisebb irodában, magát a helyet imádom, a kollégáim is normálisak, kedvesek, összességében szinte mindig jó a hangulat. Szakmailag viszont semmi előrelépési lehetőség nincs, amit az én munkakörömhöz tudni kell, már tudom. Mostanában van úgy, hogy alig kell csinálnom valamit egész nap, ráadásul a fizetés is elég kevés. Egyébként mellette egyetemre járok, ezért nem tudom, mennyi lehetőségem van máshol 2 év munkatapasztalattal, diploma nélkül (az első 1 évet egy másik munkahelyen töltöttem, költözés miatt váltottam). Tudom, biztos jön majd olyan komment, hogy ez legyen a legnagyobb problémám, hogy keveset kell dolgozni, de számomra ez szörnyen demotiváló és szeretnék szakmailag is fejlődni, új dolgokat tanulni. Szerintetek várjam meg, amíg vége az iskolának és utána diplomával talán több lehetőségem lesz (még másfél év van hátra) vagy próbáljak meg mostanában váltani?
2019. febr. 19. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
En egy hete semmit nem csinalok meloba fel tudnam vagni az ereim. Marha unalmas. En jelenleg is es folyamatosan keresek masik lehetosegeket. Szerintem tedd ugyan ezt, ne mondj fel de tartsd nyitva a szemed, jelentkezz masik munkakra. Es ha van olyan amif szivesebben csinalnal valts. Igy nincs stressz, hogy munkanelkuli vagy viszont nem erzed magad haszontalannak mert ne torekednel a jobbra.
2019. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Viccből mondanám azt hogy: tedd össze a kezed mert még mindig jobb mint ha meg akarnának szakítani minimálbérért. Persze tudom így meg az idő nem halad.
2019. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!