Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkában ebédszünetnél hova...

Munkában ebédszünetnél hova érdemes ülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most kezdtem dolgozni egy multinál, és egy olyan kérdesem lenne, hogy van valamilyen illem olyan szituacioban ha valaki egyedul ül vagy ketten harman ulnek egy asztalnal. Akkor erdemes mellejuk ulni? Vagy uljek egy kulon asztalhoz? Tudom buta kerdes, de nekem egy uj szituacio :)

2020. ápr. 20. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Ez olyan baromisoktényezős egyenlet, hogy nehéz lenne egyszerűen válaszolni rá. Mennyire szimpatikusak a kollégák? Mennyire vagy intro/extrovertált. Mennyi hely van az "ebédlőben"?

Én pl. kifejezetten nem szeretem ha kajálás közbe bárki is mellém ül. Pedig szívesen beszélgetek a kollégáimmal.

2020. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ulj a kozvetlen kollegaidhoz, vagy akiket legalabb latasbol ismersz. Ha vadidegenek, nem feltetlenul orulnek egy 'betolakodonak', bar embere valogatja.
2020. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Ha csaj vagy bármelyik ölébe!(Ha férfiakkal dolgozol együtt!)
2020. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Több részleg van, szóval ha nem a "közvetlen" munkatársaimat látom, akkor érdemes inkább csak jó étvágyat kívánni és külön ülni? : D
2020. ápr. 20. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig próbáltam elkülönülni, és csak akkor ültem oda másokhoz, ha nem volt máshol hely. Ha mások odahívtak magukhoz, akkor odamentem.
2020. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi mindig együtt mentünk enni amíg mindenki bejárt a járvány előtt.
2020. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Idegen ember mellé nem ülnék. Mennyire gáz már, h életembe nem találkoztam valakivel, erre leülök pár centire mellé enni. Jó, hogy nem már kiverem mellette.
2020. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!