Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg igaz hogy jelentősen...

Tényleg igaz hogy jelentősen nőtt a munkanélküliség a koronavírus hatására?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 08:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10: Na fuss neki még egyszer! Nem vetted észre benne az iróniát?! Igaz nem nyomtam meg , tettem idézőjelbe a CSAK szót.

Akkor leírom még egyszer: óriásit nőt a munkanélküliség hazánkban. Pontos, megbízható adat erről nincs, úgy néz ki ne is várjunk ilyent. Becslések szerint 320-340 ezer lehet jelenleg + ezrek vesztik el munkájukat naponta.

Én is közéjük tartozom.

10-es: kielégített a válaszom? Mielőtt pfujjolsz, olvass figyelmesebben!

2020. ápr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#10: Még csak annyit: Mivel magam is munkanélküli vagyok, nem kell bemutatnod, ez mivel jár. Egy nevetségesen kevés összeget kaphatsz max 90 napig. Utána meg, ha annyira kilóg a segged a nadrágból, kaphatsz talán 28500 Ft-ot, rászorultsági alapon. Én nem kapok semmit sem, mert a feleségem minimálbéréből "olyan jól élünk"- 50ezer/fő havonta. Plusz fizetem magam után az egészségügyi járulékot és kiváltom a havi 13500 Ft-ba kerülő gyógyszereimet. De szerinted ez érdekli az államot, vagy az önkormányzatot? Elárulom Neked: NEM!!!
2020. ápr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de nemjön le az irónia. Hacsaknem a " csak éppen" szavakból. Tudod nemvagyok nyelvtanár de iróniát személyes beszédnél hangsúlybol leveszem de itt semmi emogi vagy ilyesmi nemvolt azthittem teis elmismásolod csak.

Szóval nyugi mert1 cipőben járunk. Amúgy 22800 ft a segély ami akkor jár ha lejárt a 90 napis járadekod vagy regisztráltan 1 éve munkanélküli vagy.

2020. ápr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13. Rendben. Lehet hogy nem volt elég egyértelmű. Szerintem minden munka nélkül maradt embernek megvan a maga baja, ne bántsuk még egymást is.
2020. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!