Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindent az eladókért mozgalomh...

Mindent az eladókért mozgalomhoz mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Ez a kijelentés mindig fordìtva szokott lenni. Mindent a vásárlókért. Ez így rendben is van. Kiszolgáljuk őket, tanácsokkal látjuk el az embereket, kapnak èdességet is, ha sok lett berendelve.Viszont, az eladókért ki tesz meg bármit is? Talán a főnök? Az szerintem nem. Hol tudnék kampányolni a kereskedelemben dolgozók mellett? Mit gondoltok?
2020. ápr. 21. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

És a gyári munkásokért meg az egyéb szférában dolgozókért is kampányolnál?

A gyári munkás nem szolgál ki vevőket,de ő is jár dolgozni több városból érkező emberekkel ők is ugyanúgy veszélyben van, mint a kereskedők. Nem bántani akarok senkit,de kicsit unalmas, hogy csak 1-1 szférából ragadunk ki embereket.


Jár a kukásautós, a buszos,a gyári munkás,a banki dolgozó, a dohányboltos, gyógyszerész.


Bocsi csak nem kereskedelemben dolgozóként rosszul érint, hogy csak ez meg ez a szféra... Mi is járunk melózni,de nem érdekel ám senkit.


Egyébként csinálsz egy fb csoportot és kész,de gondolom valami ötleted már van, mint pl az orvosoknak az este 8kor kezdődő taps.


Találj ki olyat, hogy pl. Tegyenek ki az ablakba mondjuk sárga dupla szívet és fotózzák le, így követheted mennyien csatlakoztak.

2020. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nemaRendőrség ***** válasza:
Ezt úgy hívják hogy szakszervezet
2020. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Motivációs előadóként is tevékenykedtem és az esetek 25%-ban rossz tapasztalatom volt. A cég néhány esetben egyáltalán nem foglalkozott velem és volt olyan is aki önjelölt megmondóembernek hívott pedig nem mondtam meg semmit, nem adtam tanácsot, pusztán a motiváció fenntarthatóságának elemeiről tartottam előadást.

Tapasztalataim szerint ha jeleztem, hogy úgy beszéltek velem mint a kutyával még a főnök is leszidott, hogy én egy fizetett előadó vagyok, ki lettem fizetve ne problémázzak. Nem gondolom hogy van értelme kampányolni

2020. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Mindenkiért lehetne mozgalmat indítani. Minden munkába van valami rossz. De szerintem e jelenlegi helyzetben az eladók helyzete csak másodlagos. Elsőnek az orvosok és ápolók érdemelnek megbecsülést kéne számon tartani.

És bárki akinek van eü-s ismerőse tudja miről beszélek.

2020. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, szerintem is kiterjedhetne más munkakörökre is, èn az eladók szemszögéből közelìtettem meg ezt az indìtvànyozást.
2020. ápr. 21. 09:52
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Én már láttam nem egyszer a TV-ben olyan blokkot, amiben megköszönik az eladók munkáját, sőt a takarítókét is, hozzátéve, mihez kezdenénk most nélkülük. Ez elég vagy mit szeretnél még? Mondd, mit tehetünk még értetek?
2020. ápr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nálunk is készült erről videó, de szeretném, ha ez a valóságban is működne.
2020. ápr. 21. 10:06
 8/10 anonim ***** válasza:

De mi átlag vásárlok mit tegyünk? Fejet hajtva ódázzunk nektek a boltba? Mert kampányolni, reklámokat kitenni mi is tudnánk, olyan címszóval, hogy "köszönjük az eladók alázatos munkáját", de az a gyakorlatba még nem jelent jobb bánásmódot.


Mert szerintem bőven elég, hogy nem nyomulok a kasszaszalagra fittyet hányva a távolságtartásnak és mosolyogva köszönök, majd szép napot kívánok. Ez járvány előtt is így volt. De nem fogok a MUNKÁDÉRT, amiért a munkavállaló MEG IS FIZET téged én magasztalni. Nekem a dolgom, hogy megvegyem ami szükséges. Te hogy lehúzd a terméket, és megnyomd a képernyőn, hogy bankkártyával fizetek. Az, hogy én emberként emberien viselkedek, köszönök, mosolygok, néha el-el dumcsizunk nem jelenti, hogy nem becsüllek meg, ahogy azt sem, hogy magam felettinek gondollak.

Én is szívok most, te is szívsz. Megértelek. De azzal nem teszek jót, ha a 7 méteres sornál még elkezdem mondani neked az apróm számolva, hogy olyaaaaan szuper a munkááád, és akkkoooora hőőős vagy.

Én abszolút nem vagyok ellened. De melletted sem. Mert a munkádat végzed, amit a munkaadód becsül meg. És ha bunkó a vevő el tudod te is küldeni meleg éghajlatra (nem egyszer láttam ilyent, sőt, egy belsős mondta, hogy a panaszkönyvet fel se lapozzák és le se kakilják a vevők véleményét).

2020. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azokról az eladókról beszélünk akik most se hordanak maszkot meg kesztyűt?

Meg aki beleköhög a tenyerébe és úgy fogdossa tovább a cuccokat meg nem cserél kesztyűt orrfújás után? Köszi nem...


Főnöktől nem tudom minek kéne fizu emelés. Dolgozol mint eddig nem, jaaa mert járvány van? És? Veszélyességi pótlék járna? Akkor mindenkinek aki egy napot nem hiányzott a járvány óta. Becsüljük meg azt, hogy még van hova menni dolgozni.

Igen az emberek nagyrésze, hulye, idegesítő, kötekedő, de sajnos azok járvány nélkül is. Nem lesznek ettől kedvesebbek , mert jujj te hős tudok venni kenyeret! ( Amit lehet előtte jól összeköpködtök)

2020. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eladók. Én jobban preferalom az önkiszolgáló kasszát... Mi a fsznak eladó
2020. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!