Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ilyenert szolnatok munkahel...

Az ilyenert szolnatok munkahelyen?

Figyelt kérdés

eloelet: uj vagyok. a munkahelyen reszlegek vannak. ahol en vagyok az ottani kollegak kozul 1-2 kicsit utasitgatosabb. 2x is szoltam ra emiatt masra, de 1x jogtalanul. a masodik esetben en jogosnak ereztem a raszolast, mert nem az utasitgatassal volt a bajom, csak azzal, h kioktatoan es szamonkeroen tette (nem ezt kellett volna eddig csinalni, stb). mivel egy reszlegen vagyunk mondtak, h mindenkinek megvan a sajat stilusa de nem rosszindulatuak. igy oke, letudva. viszont:



van a reszlegen egy igazi "fonokoskodo" akikhez kepest az elozoek semmik es egyaltalan nem is sertoek. kb igy mondja: te ezt tedd, en ezt, o ezt. na siess, 1-2 iszkiri. es meg valami durvan megalazobb utasitasa is volt, de szerencsere mar elore felkeszitettek a szemelyisegere szoval inkabb nem szoltam. es a meg felhaboritobb eset: odajon egy masik reszleg dolgozoja es egy masik kollegaval beszelt dolgot ker el tolem ugy, hogy konkretan mar csak az hianyzott a mondata vegerol, hogy bloki. kb 3 percig amig en kikerekedett szemmel alltam es eppen massal beszeltem mondogatta, hogy kajan vigyorral az arcan, hogy: hozzad mar, ne itt bambulj, 1-2, hopsz, ugorj, gyerunk, hozzad. na de en mar nem mertem szolni mert felek, h ha ujabb balhe lesz emiatt akkor osszezarnak ellenem azt jarhatok meg 2 hetig amig ki nem tesznek. szerintetek? ilyen esetekbe?


2019. okt. 3. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Sztem még egy kis türelem :) az ilyen kisebb dumákra ne reagálj de ami tényleg nagyon rosszul esik vagy bánt téged azért igenis szóljál.Normális hangnemben,de tedd meg !! Nem a csicskája vagy a kollégája!!
2019. okt. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi!:)
2019. okt. 3. 08:26
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:
27%
#1-es kicsit eltájolt. A leírt viselkedés tapló. Javaslom, hogy ugass vissza szó szerint. "Ha úgy szólsz hozzám, mint a kutyádhiz, ne csodálkozz, ha ugatok." Ezzel jó pontot szerzel a kollégáknál.
2019. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Már kiírtad kb. 2 napja.

Akkor elmondtuk mit gondolunk, mit szeretnél még?

2019. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Én biztos nem hagynám szó nélkül. De a kollégával ellentétben nem bunkón tenném, hanem intelligenciával.
2019. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Én ennyit mondanék neki: Kinek képzeled magad? Nem vagy a főnököm! Ne dirigálj nekem, egyeztethetünk, hogy ki mit csinál, de ne utasítgass! Ha annyira jó dolognak tartod az utasítgatást, akkor ezentúl én foglak téged utasítani, értve vagyok?
2019. okt. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!