Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy a munkahely...

Miért van az, hogy a munkahelyemen az egyetlen, biztos örömforrásom:a barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem vonzódom a nőkhöz, csak barátnők vagyunk. Nem tökéletes a külseje, ahogy másnak sem, nem mutatja többnek magát, nem akar másokat eltaposni, az ember bármiről tud vele beszélgetni, emellett jó munkaerő is. Bár bent, mindenki rengeteg tulajdonságokkal rendelkezik, de mégis őt emelném ki az elsők között, akire fel lehet nézni. Azt mondják, hogy az embernek mindig kell keresni motivációt a környezetében. Manapság, hiába keresi az ember, ha nehezen találja.
2020. ápr. 21. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Szeretném megismerni,ritka manapság az ilyen nő.
2020. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

A munkahely nem örömforrás,

hanem pénzforrás.

2020. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Nekem még ennyi örömforrásom sincs most. A hülye járvány miatt mindenki h.o.-ban van, természetesen csak az én osztályomról mert máshonnan azért pàran legalább bejárnak. Én meg így tök egyedül vagyok. De ez legalább ráébresztett hogy miért jártam be eddig örömmel dolgozni: nem a munka hanem a társaság miatt
2020. ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es válaszát és pontozását látva, ismét meggyőződhettem róla, hogy sok a mazohista.

Nos, én nem vagyok az, úgyhogy megkérdezném, mégis mi más örömöd lehetne a munkahelyen? Talán maga a munka?

Szerencsés, aki a munkahelyén talál valami örömforrást, amiért érdemes bemenni, így kevésbé kínszenvedés.

2020. ápr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!