Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kórházi takarítók egészségügyi...

Kórházi takarítók egészségügyi dolgozók közé vannak besorolva?

Figyelt kérdés
Egy jó pár ismerősöm beszél erről, hogy ők is megkapják-e a közelgő juttatást vagy nem. Amennyire én tudom nem tartoznak bele a takarítók. Van itt valaki aki informáltabb mint én ezen a téren?

2020. ápr. 8. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az egészségügyi dolgozók azok, akik a beteg ellátásban közvetlenül részt vesznek, azaz az ápolók, orvosok, mentősök.
2020. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A rendőröknél sem kaptak a takarítók a pénzből, mert nem rendőrök.

Ha pedagógusnak van valami plusz juttatás, az iskola takarítói ott sem kapnak belőle.

Van néhány takarító cég, ahol azoknak a dolgozóiknak, akik kiemelten sokat, vagy veszélyeztetett helyen dolgoznak,némi kis pluszt adnak majd.

2020. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ez épp olyan, mint hogyha én egy nagy cég (IBM, Shell stb.) vállalati étkezdéjében dolgozom, akkor sem vagyok a cég alkalmazottja. Ja meg mosogattam már rendőrségi étkezdében is, nyilván ott sem minősültem rendőrnek. :)
2020. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egeszsegugyi dolgozo vagy te is akit az elso hozzaszolo említ ők az egészségügyi szakdolgozok az osszes tobbi egeszsegugyi dolgozo. Sztem mindenki aki az eübe dolgozik megerdemli most nyílvan a kozvetlen betegellatasban resztvevok tobbet erdemelnek. A takarito is ki van téve nem kicsit a veszelyeknek. Foleg ha osztalyokon takarít. Üdv: egy eüben dolgozo de nem takarító.
2020. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, és hogy szántatok rám az időtökből! :)
2020. máj. 1. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!