Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aspergeres felnőttek ti...

Dorci1999 kérdése:

Aspergeres felnőttek ti milyen munkakörben dolgoztok? Van-e közöttetek munkanélküli? Mennyire jöttök jól ki a kollégáitokkal?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Futár vagyok.

Jól kijövök azzal akivel akarok.

2020. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan lehet tudni hogy aspergeres vagyok-e? :o
2020. ápr. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2: Nyilván úgy, hogy diagnosztizáltak.
2020. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2: 18 éves elmúltál, azután már csak fizetőssel lehet hivatalosan megtudni, az vagy-e.

Én ezért nem megyek ilyen vizsgálatra. Maradnak az ilyen online tesztecskék, ahol kijön, hogy valami lehet. De én is érzem, valami van.


Jelenleg munkanélküli vagyok, egy tanfolyamra járok (ami jelenleg fel van függesztve). Azelőtt meg termelésben dolgoztam, de onnan kirúgtak, röviden és tömören azért, mert nem éltem-haltam a munkáért, nem volt számomra fontos.(Pl. nem mentem be túlórázni, mert nekem fontosabb volt a magánéletem, mint az a ****, életemhez semmit se hozzátevő munka.)

2020. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Programozó.

Otthonról(Győr) dolgozom egy norvég cégnek.

2020. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!