Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol van az a sok munkanélküli...

Hol van az a sok munkanélküli akik a koronavírus miatt lettek állástalanok? A médiában hallani csak róluk.

Figyelt kérdés
Sok embert ismerek és én csak 1 olyat akinek megszűnt az állása, de a média nagyon sok emberről. Hol vannak ők?Miért nem látni őket sehol? Szerintem eltúlozzák.
2020. ápr. 20. 11:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Mit vársz, hogy az utcán sétálgatnak "munkanélküli lettem" táblával a nyakukban? Otthon vannak, mivel kijárási korlátozás van érvényben.
2020. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
68%
Kikötötték náluk a netet, nem tudnak panaszkodni, vagy épp az élet igazi gondjaival foglalkoznak, a nyafogás helyett
2020. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Például otthon vannak, mert nincs hova menni!

Meg nem is lehet!

Meg ha lehetne se lenne rá pénzük!


Én vendéglátós vagyok , munkanélküli márc.31-től.

Fb csoportban az első 3 nap alatt kb 15.000 munkanélküli lett csak éttermi dolgozóból, azóta 20.000 fölött jár.

Ez szimplán tisztán csak az éttermekből!


Mit akarsz, mit csináljunk?

Vonuljunk a Kossuth térre, betartva a 2 méteres távolságot?

Addig jó neked, amíg nem hallasz rólunk. Már most tele vannak az emberek agresszióval, még pár hónap, és elkezdődnek a zavargások, meg a megélhetési bűnözés, rablások...

Nálunk itt Borsodban sok cigány pl kiment melózni Németbe.

Most onnan mindenkit hazazavartak, ők meg nem arról híresek, hogy tartalékot halmoznának fel, vagy olyan békés lenne a természetük, ha nincs mit enni. Már most vannak balhék!

Úgyhogy hidd el, jó az neked amíg csend van!

2020. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Otthon.
2020. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

Meg mire mennék nyekergéssel?

Elmenjek a házad elé mutogatni magam, hogy itt vagyok munka nélkül?

Adsz havonta 50.000-et? Mert akkor megcsinálom ezt még vagy 6-8 helyen, ha ezzel elérek valamit.

2020. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom ott, ahol mindenki más: otthon
2020. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
17%
Vidéken.
2020. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Lazy Lover ***** válasza:
82%
otthon ! jelen pillanatban nem is lehet elmenni dolgozni sehová ha nem csinál valamit a kormány 2006 kutya füle lesz akkor a zavargások lesznek
2020. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
tehát ha TE csak 1 ilyen embert ismersz, az azt jelenti, hogy nincs is sokkal több. hibátlan logika
2020. ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%
Aki a járvány miatt veszítette el az állását, március végén, április elején az még kapja az álláskeresési támogatást (már ha rendes, bejelentett munkaviszonya volt).
2020. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!