Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan főnököt, aki fizetés...

Olyan főnököt, aki fizetés helyett letilt, hol lehet feljelenteni?

Figyelt kérdés
Több kollégámmal jártunk így. Szépen kértük a fizetésünket, nem akarták ideadni, jelenleg ott tartunk, hogy pár perce minden felületen letiltottak bennünket. Mindannyiunkat. Hol tudjuk őket feljelenteni?

2020. ápr. 23. 12:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

# 20


Nem rájuk tartozik, kivéve ha utánad nem fizettek valamilyen adót, járulékot.


Ha a kollégád megkapta a pénzét akkor te is meg fogod, nyugi..


Ilyenek az éttermek, nekem is volt hasonló tapasztalatom.


(mondjuk ott bezárták a helyet, miután elhintettem, hogy tudok a mágnesezett gázóráról, ne képzeljétek, hogy az utólag nem kimutatható és bizonyítható a benne levő mágnesességre elszineződős ellenörző fólia miatt).


New York pizza volt a hely neve a szív utcában Bp-n.

2020. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Közben alakulnak a dolgok, holnap fogok beszélni az ügyvédemmel. Írtam tegnapelőtt a főnöknek, hogy jó lenne, ha fizetne, mert ha nem, akkor munkaügyi bíróságig meg sem állok. Erre hazudozott, és fenyegetőzött össze-vissza, szóval most már csak azért sem fogom annyiban hagyni a dolgot.
2020. ápr. 26. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!