Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek meddig tart a home office?

Nektek meddig tart a home office?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Április óta home officeon vagyok és egyelőre nincs információ meddig tart még. Ti tudtok valami infót?


2020. ápr. 23. 13:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkahelyem addig biztos nem fog visszahívni minket az irodába, amíg tart a kijárási korlátozás. Utána majd meglátjuk.
2020. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a járvány végéig biztos, szerencsére.
2020. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudom. Ilyen magyar szavakat se ismerek...

Ezért fogalmam sincs!

2020. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

Remélem,nem sokáig.

Én szívesebben jàrok be az irodába,a munkám is olyan (adatfeldolgozàs,rögzítés- de ehhez is kellene az iroda).

Nekem ez kényszermegoldás,a főnökeim rugalmasak voltak.

Sztm június eleje kb.,május végéig esélyes,hogy marad a home office,sajnos.

2020. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként miért lett lepontozva az, aki egyébként a kérdésre válaszolt, de hozzátette, hogy jobban szeret otthonról dolgozni?


Ha ennyire az extrovertált, pörgős embereknek áll a világ, akkor ne csodálkozzunk, hogy elveszitek az önbizalmunkat nekünk, introvertáltaknak / magunknak valóknak.

2020. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Március 10 óta vagyok itthon home office-ban, akkor azt mondták, május 31-ig biztosan így marad, legkorábban a június 2. kedd lehetne az első munkanap, de az aktuális helyzettől és a járvány súlyosságától függ majd.


Viszont mivel sokunknak ovis, kisiskolás korú gyerekei vannak, a főnökség azt mondta, ha nem indul újra az oktatás (már pedig ebben a tanévben biztosan nem), akkor az maradhat otthon továbbra is.


Azóta egyszer voltam csak bent a munkahelyen egy megbeszélés miatt, de szinte napi kapcsolatban vagyok a kollégákkal, főnökökkel.

2020. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#15

Ráadásul szerintem még csak introvertáltnak se kell lenni ahhoz, hogy valaki élvezze hogy nem kell utazgatni, kényelmetlenebb helyen tölteni a napot kvázi idegenekkel, stb.

2020. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Attol nem introvertalt vki mert mondjuk a koszos budos jarmuveken csoves trogerek kozott nem szeretne utazni oda vissza naponta. Nem mindenki kozlekedik kocsival ugy h mar csak ezert is jo a home office.Sok mas elonye mellett ez is ott van. Sztem ha van egy kis esze nehany cegnek akkor bevezeti es nem megszunteti.
2020. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy minimum 2022-ig
2020. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A mi munkahelyünkön jelenállás szerint június 2-ig tart, de ha a járvány tovább tartana véletlenül, akkor néhány hetet még mi is ráhúznánk. Május 20-25 között lesz tájékoztatás azzal kapcsolatban, hogy mikor terelik vissza az embereket az irodába.
2020. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!