Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Home office: ennyire evidens...

Home office: ennyire evidens lenne hogy van otthon nyomtató és scanner is? Meg se kérdezik van-e csak csináld ahogy tudod?

Figyelt kérdés

A cégnél sose volt home office még alkalomszerűen se, most lett.

És meg se kérdezik kinek milyen eszközei vannak otthon csak ömlesztik a feladatot és oldd meg ahogy akarod.

mert az hogy számítógép és net van az alap (bár épp egy borsodi faluban ezt lehet másképp gondolnák, merrt van ahol még áram sincs nem internet).


De megkérdezem: a nyomtató és scanner is alap hogy legyen mindenkinél?

Mert meg se kérdezik van-e csak nyomtassak ki ma 100 oldalt holnap másik 100at ezt scenneljem be azt scenneljem be...

de miért alap hogy van otthon nyomtató és scanner?


Uis nekem nem volt úgy kellett kölcsönkérnem és kérdés ki fizeti majd a papírt és a tonert, mert a nyomtatás nem olcsó ám, egy toner 10.000 ft és pikkpakk elfogy ha napi 100 oldalak jönnek ki! ezt ki fogja kifizetni????


2020. ápr. 10. 09:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%

Ezt fizeted te. Vagy bemész nyomtatni, szkennelni. Azt se kérdezte senki, hogy van-e mobilod, laptop, stabil internet, csak feltételezik, hogy van, ezért vállalod a home office-t.

Ez van.

Aki rendszeresen dolgozik otthonról, az ezt már régen beszerezte. Nekem se adta senki, megoldottam, hogy legyen. Attól, hogy most sokan kényszerülnek otthonról dolgozni, ez nem változik.

Ha jó fej a főnök, beszéld meg vele, hogy az útiköltség térítést fizesse ugyanúgy, mint eddig, azt el tudja könyvelni, te pedig a HO költségeire fordítod (festék, papír, stb.)

Esetleg kérdezz rá, hogy neki ezekről mi az elképzelése.

2020. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

"Vagy bemész nyomtatni, szkennelni. Azt se kérdezte senki, hogy van-e mobilod, laptop, stabil internet, csak feltételezik, hogy van, ezért vállalod a home office-t.


Ez van.“



A körülmények ismerete nélkül osztod az észt.


1. nem mehetek be nyomtatni mert a cég zárva. lakat van az ajtón. Kilőve.


2. " feltételezik, hogy van, ezért vállalod a home office-“ tőlem senki a világon nem kérdezte meg vállalom-e csak közölték hogy a cég holnaptól zárva és home office.

A kuyta meg nem kérdezte meg tudom-e oldani van-e eszköz stb.


És akkor megkérdem: ha közölném hogy sorry nekem se nyomtatóm se scannerem akkor mi lenne?

a) adnának

b) közölnék hogy hello akkor szerezzek vagy kirúgnak?



Ne legyünk már naivak.

2020. ápr. 10. 09:28
 3/28 A kérdező kommentje:

És azért a 130 nettóból még én álljam a 10.000-es tonert meg az 1000 ft /csomag papírt ami 3 -4 naponta elfogy?


Ha két toner ellőve /hó akkor az már 20.000 mínusz a bérből!

A 130 nettó ezt elbírja szerinted?

2020. ápr. 10. 09:32
 4/28 anonim ***** válasza:
56%
Még hány kérdést írsz ki? Attól változni fog valami, hogy már harmadszor írod ki?
2020. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
értelmes választ még nem kaptam csak azt hogy hááááát öccccsém ee vann....
2020. ápr. 10. 09:45
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én meg értelek téged, teljesen igazad van.

A cégek nagyon sok kedvezményt kapnak, éppen azért hogy font tudják magukat tartani és persze a dolgozókat is.

Mást nem tudsz tenni csak ha veszel egy nyomtatót , elegendő tonert és papírt hozza.

A nyomato árát valószínű nem kapod vissza , viszont a többire van remény.

Azért írtam hogy remény, mert ez a fönöködtöl függ.

2020. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%
Ez van, nyaljál sót, haver! :D
2020. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
28%
Nem muszáj home office-ból dolgozni, mehetsz a mezőgazdaságba, a vírus miatt 30-40 ezer idénymunkás hiányzik majd, akik Romániából meg Ukrajnából jártak dolgozni. Nagyjából ugyanazt a pénzt is fogod kapni.
2020. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem alap, de ha valaki előre gondolkodik, akkor a különböző áruakciós helyzetekben nem egy sima nyomtatót vesz, hanem egy multifunkcionálisat, amit tuti kihasznál otthon is.
2020. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Őszintèn, ezt miért nem a főnöködtől kérdezed? Én hiába írom, hogy kérek a cég nevére számlát, beküldöm, és kifizetik.

Mondjuk én olyan munkát végzek, amire a cégnek szüksége van, és nem félek, hogy inkább kirúgnak, csak ne kelljen kifizetni.

2020. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!