Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beképzelt fèrfival mit lehet...

Beképzelt fèrfival mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Tanár vagyok egy iskolában. Van egy idősebb munkatársam, aki külsőleg nem lenne rossz pasi, de ami nagyon sokat ront az èrtékelésen, az az egója. Volt, hogy másokkal is csúnyán beszélt. Ha én ott lettem volna, mondtam volna a magamét, még fel is néztem volna, magasba tartva a fejemet. :) Ti, ha ilyen emberekkel találkoztok, mit szoktatok tenni?
2020. ápr. 23. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Levegőnek nézni. Megváltoztatni nem lehet, beszélgetni nem érdemes vele, úgy is az ő nézőpontja a tökéletes, a kötelező köröket megtartani, és kész... nem érdemes velük foglalkozni. Az ilyennek szegény a lelkivilága, csak lehúz...
2020. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
majd be leszel törve mucika, aztán tudni fogod, hol a helyed.
2020. ápr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 :DDDDDDD

Mondja ezt a senki nímand a monitor mögül. Betörni a fajtád szokták, neked meg további jó álmodozást.

2020. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki utalja az ilyeneket ::((
2020. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!