Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkahelyen van a...

Melyik munkahelyen van a legtöbb beképzelt ember?

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 00:37
 1/9 anonim válasza:
Politikai téren keresgélj.
2017. febr. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán a zeneiparban. Vagy a légierőnél. De csak a világbajnok focisták/kosárlabdázók után...

(kicsit szabadabban értelmezve a munkahely kifejezést)

2017. febr. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
minden munkahelyen egyformán.
2017. febr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyárban, közmunkában. Ha dolgozik ott fiatal, akinek még van esélye kitörni, annál különösen szeretik különbnek hinni magukat.
2017. febr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
A kèrdèsed így hangzik. Melyik cápa èl a tengerben? Ha èrted :'D
2017. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a gyárakra szavazok.
2017. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Gyárakban? :O Ezen meglepődtem :D
2017. febr. 25. 20:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok gyári munkás, akinek van egy szakmunkásvizsgája többre tartja magát annál, mint egy diplomás. Mivel mondhatjuk úgy, hogy ő dolgozik a "szakmában" te meg csak úgy odakerültél jobb esetben egy sokkal magasabb iskolai végzettséggel ámde hiába mert csak ott kapsz munkát ahol ő. Én is dolgoztam segédként gyárban, a többség akinek volt szakmája nagyon lekezelő volt. Röhejes az egészben, hogy 1 hónap alatt kitanultam azt amit ők évek alatt a szakmunkás képzőben..


Inkább úgy fogalmaznék, hogy a beképzeltségnek mindig a butább ember ad hangot, vagy nyilvánítja ki. Egy igazán intelligens ember nem hátráltat, degradál, hanem segít..

2017. márc. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk :)
2017. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!