Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ennyire rossz a Bosch...

Miért ennyire rossz a Bosch megítélése Miskolcon?

Figyelt kérdés

Ismerősöktől nem hallottam semmi rosszat, de pl googleon 2 csillagos értékelése van. Mitől ennyire rossz? Vagy csak az alsóbb szinteken az, mérnökin már nem? És a gyakornoki beosztás?

Kérlek fejtséteki kicsit a Bosch=Fosch és társai kommenteket. Köszi


2020. ápr. 24. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mondj egy céget, amelyiknek jó a megítélése.
2020. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Na vajon miért?


Itthon mikor nem nyígnak az emberek?

2020. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdemi választ nem tudtok mondani csak ilyeneket?
2020. ápr. 24. 21:30
 4/8 anonim válasza:
76%

Igaza van a 2es valaszolonak.

Eljenek 2 evig munkanelkul, mint en, es megtanuljak megbecsulni a munkahelyet.


4 eve dolgozok folyamatosan, de en mindig orulok anbak amikor megdicsernek, ha pozitiv visszacsatolast kapok, hogy ihatok egy kv-t az automatabol munkaidoben, hogy kapok fizetest, hogy van wc papir a tartoban stb stb.


A magyar ember sajatossaga hogy netto 300 ezret akar erettsegivel, havi 50ezer cafeteria es keves munka.


En igy gyarba dolgozok, nem agyaebesz vagyok

2020. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az összeszerelés, szalag
2020. máj. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Bocs, elszállt a böngészőm.

Tehát összeszerelésen, szalagmunkán a belépési feltétel 8 általános, sajnos ők nem mindig értik meg a szabályokat. Pl volt olyan munkavállaló ügyfelem, aki nem értette, miért nem mehet 1 hónap táppénzre, pedig már dolgozott 2 napot. Vagy úgy gondolják a bruttó bérük, amivel felvették, azt fogják megkapni hóvégén, mert félreérti vagy nem akarja megérteni.

De van, hogy a műszakvezető, sorvezető a hunyó, mert a dühét, mérgét a dolgozókon éli ki.

De lehetséges, hogy olyan csapatba került a munkavállaló, ahol nem akarják befogadni és ezt ki is mutatják.

Számtalan eset lehetséges.

2020. máj. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem például azért mert idióta a sorvezető! Normálisan egy munkafolyamatot kellene végezni mindenkinek, de én állandóan szívok, mert két vagy több dolgot csinálok. Egy helyen kellene lennie mindenkinek! Nem az hogy a sor elejétől a sor közepéig egy emberrel végeztetik, csak mert megtudja csinálni! Ha mindenki a saját helyén lenne, akkor szinkronban lenne az egész. A végén még sürgetik az embert! Hamarosan fel is mondok, nem fogok dupla annyi munkát csinálni.
2020. aug. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ha napi 8 vagy 12 órán keresztül ugyan azt kellene csinálni se lenne jobb (szerintem)
2020. aug. 17. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!