Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Zöld Bosch "Made in Hungary"...

Zöld Bosch "Made in Hungary" ez jó vagy rossz a minőséggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
ránézésre kézbe véve gagyi benyomást kelt a burkolat, meg úgy az egész, régi akkus csavarozóm, ami 10 évig ment, Made in Schwitzerland" volt, nem is a gép, hanem az akksi ment tönkre, annyira igényesnek tűnt már ránézésre is, ezek meg...
2019. jan. 4. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
ezt csak azért kérdem, mert a lényeg belül van, azt nem tudom milyen lehet
2019. jan. 4. 19:40
 2/5 A kérdező kommentje:
illetve a kék bosch az mennyire jó? használ olyat valaki?
2019. jan. 4. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miskolcon gyártják. Jó-jó de mire akarod használni? Zöld bosch-al ne akarj napi 8 órában fúrni-faragni, mert nem arra való. Ez a hobbi kategória. Arra jó, hogy hétvégente előveszed egy marék csavart behajtani. Ezt stabilan és jó minőségben tudja.

A kék már elviseli a napi munkát, de az igazi igásló még mindig a hilti.

Egyébként minden neves gyártó aksija 3-5 évet bír rendszeres használat mellett, a kínai pedig ennek a felét.

2019. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eladó a régi?
2019. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Munkahelyen barkács célra (azaz műhelyben, de ritkán) zöld termékeink vannak.

Otthonra sorsoláson nyertem egyszer egy kék fúrót. Venni nem vettem volna soha magamnak, mert hiába ég és föld a különbség a zöldhöz képest, nem használnám ki.

Egyébként egy zöld akkust használtam padlásom OSB lappal való lecsavarozásához. Két hétvégét nyúztam, ráadásul még az akksija is régi (NiMh) technológiájú, mégis bírta.

2019. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!