Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bosch AKE 30-17-es elektr....

Chaves kérdése:

Bosch AKE 30-17-es elektr. Fűrészgép. Sajna rossz használat miatt befogott fékkel használta valaki és a fék túlhevült. A motortengelyre a fogaskereket préselve vagy menetesen tették fel? Egyáltalán javítható? Elektromosan jó.

Figyelt kérdés
Szétszedtem és a féktárcsa a hőtöl lecsúszott és beleolvdt a műa. házba és a fékszalagot is nehéz volt "kibányászni" az olvadékból. megpróbálom a lehetetlent, mert nagyon sajnálom kidobni. Van esély rá, hogy sikerül vagy kuka?

#fék #fogaskerék #motortengely #fékszalag
2014. szept. 22. 20:55
 1/4 kata kata ***** válasza:
Itt nem látni menetet a tengelyen.Préselve "ékkel"rakhatták fel. [link]
2014. szept. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szétszedtem amennyire engedte az összeolvadt szélkerék és a csapágyház. A hő olyan nagy volt, hogy a a fogaskerék és a fékgyűrű is elszíneződött sőt a réz lecsúszott.

Szerintem kuka.

Hol kapok hozzávaló motort?

2014. szept. 24. 17:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Megéri vajon ezzel foglalkozni egyáltalán? Pár napja kapott új láncvezetőt és láncot is, ezért sajnálom meg azért, mert nagyon sokat és megbízhatóan működött.
2014. szept. 24. 17:39
 4/4 kata kata ***** válasza:
Szerintem inkább vegyél másikat.Ezt meg eladod vagy megtartod alkatrésznek.
2014. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!