Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor ismerjük meg a másikat?

Mikor ismerjük meg a másikat?

Figyelt kérdés
Volt egy női főnököm, akivel nem jöttünk ki. Nem így terveztem, de így alakult. Mikor kellett volna neki segítség, akkor volt, aki elutasította, hogy sok dolga van stb. Mikor elküldték, akkor utána már ráért az az illető, aki elutasította. Jött az osztályra tevékenykedni, később ő lett a főnök. Eleinte semmi bajom nem volt vele. Kedves, normálisnak ismertem meg, aztán kezdtem ráeszmélni, hogy akár mikor megfogalmaz rólam negatív véleményt a környezetemnek, meg teljesen kifordult magából. Vannak pillanatok, mikor rendes, de volt, hogy sokáig fasírtban voltunk, ezért ezek a pillanatok olyanok, mint mikor a negatív véleményed után azt mondod, hogy bocsi.
2020. ápr. 26. 21:08
 1/2 Lala777 ***** válasza:

Nem tudom miert akarasz Jovan lenni a fonokoddel elvileg csak dolgozni jarsz be.

En is ilyen voltam es majd megorultem mikor a fonokomnek rossz hangulata volt. Azt hittem haragszik ram, ezert tobb munkat valaltam mindig csak hogy kedveljen. Mostmar tudom egy igazan jo fonoknek nem szabad szemelyeskedni nem szabad kozel kerulni mert az alkalmazottak dolgozni jarnak oda es nem tarsalogni. Es nem szabad kimutatnia mit gondol es mit erez

2020. ápr. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lala777 ***** válasza:
Amig Jo munkaero vagy es jol csinalod a dolgokat en nem aggodnek.
2020. ápr. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!