Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már bennetek olyan...

Volt már bennetek olyan félelem hogy elveszítitek a munkahelyeteket és nem találtok helyette másikat?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bennem van.



Könnyen helyettesíthető, tudást, képességet nem igénylő irodai biorobot munkám van. Még számolni vagy Excel-függvényt használni se kell.


Ha bejön a válság, nekem végem.

2019. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
informatikus vagyok, már a hobbimmal is pénzt keresek, nem félek attól, hogy ne kellenék sehova, inkább fordítva van
2019. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fiatalkent nem gondoltam ilyensmire.

A jelenlegirol max akkor rugnak ki ha valami hatalmas balhet csinalok.

Megszunni meg biztos nem fog.

2019. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
pokolian nem izgat már, amúgy is hajlok külföldre ISMÉTELTEN! 4éve jöttem haza,butaság volt.....
2019. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A karrierem elején még sokszor tartottam ettől, azóta már nem félek, mert mára már nagyon jó szakmai tapasztalatom van és mellé pár nagyon jó képesítésem.
2019. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
látom a válaszomat nem nagyon szeretik, pedig a kérdésre válaszoltam, hogy miért nincs bennem félelem, hát ok, akkor irigykedjetek, nem érdekel :)
2019. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se félek, nalunk lasszóval kell fogni az embereket, ugyhogy amig normalisan dolgozom semmi okom felni.
2019. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvos vagyok, ez a veszély nem igazán fenyeget.
2019. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Folyamatosan bennem van, de egyszerűen már semmi sem érdekel. Fifti-fifti az életem.
2019. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól igen hogy elvesztem az állásomat mert nagyon jó munkakörben vagyok ahová azért nehéz bekerülni. Ide is csak azért kerültem be mert anno az egyik ember azonnal leszámolt és gyorsan kellett belső körökben valakit találni a helyére. Akkor csak ideiglenesen lettem odatéve mert hasonlót már csináltam régebbi munkahelyemen így úgy gondolták hogy már annak nagy segítség az aki helyettesítette úgy hogy közben mást is csinált, tehát lényegében csak segíteni mentem oda. Aztán a dolog érdekelt, meg minden lépésre be lettem tanítva és amikor úgy látták hogy nekem ez menni fog meg érdekelt is, meg kérdezték hogy akarom-e csinálni hosszabb távon akkor mondtam hogy igen, és így maradtam ott. Nem nevezném meg mit csinálok nem lényeges. A lényeg hogy ezzel a munkakörrel szeretek foglalkozni és a lakóhelyem 50 méteres körzetében nem igazán van olyan cég ahol ugyan ezt csinálhatom ráadásul nem kapok érte valami rossz fizut sem. ettől mondjuk félnék ha elveszíteném. De attól nem hogy nem találok máshol munkát. A környéken minden cégnél keresnek embert, vannak helyek ahol már sok esetben az sem fontos hogy van-e képzettsége vagy nincs majd betanítják csak menjen valaki. Ahol meg gépkezelőket keresnek ott régen csak 2-3 éves tapasztalattal vették fel az embereket, de ma már az sem baj ha frissen végzett, sőt olyanról is hallottam hogy olyan embert vettek fel aki már elvégezte az oktatásokat de a vizsgát nem, mert nem volt rá pénze és kifizették neki a vizsgadíjat és ügyesen betanították ha elvállata a munkát és csak fél évre kellett odaköteleznie magát ha nem akarta azt hogy kifizesse amit a cég ráköltött rögtön kezdéskor.

Ettől nem félek hogy nem találok munkát. Gépkezelői végzettségeim megvannak, igaz hogy sosem dolgoztam benne de nem esek kétségbe ha daruzni kell esetleg. Ahogyan 2 szakmám is van amivel szintén találok állást kapásból 10 helyre vennének fel azonnal csak őszintén szólva nem szívesen megyek át ha egyszer megvan a jó helyem. Ahogyan a vegyi dolgokhoz is értek független attól hogy nincs róla végzettségem, de a tapasztalatom azért megvan amivel szintén eltudok helyezkedni egy közeli vegyi üzembe, de oda inkább nem, mert a létező legveszélyesebb munkahely.


Lényegében nem esnék kétségbe ha esetleg kirúgnának vagy megszűnne az állásom valamilyen oknál fogva. Azt nem tagadom hogy nem sajnálnám, mert sajnálnám, de attól meg nem félek hogy nem találok mást helyette.

2019. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!