Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Annyira szomorú vagyok mit...

Annyira szomorú vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés

Felmondott az egyik kollégám, akivel nagyon jóban voltam. Rettenetesen kezd megviselni a dolog, te tudom, hogy neki jó lesz. :) mostmár kb nincs kortarsam a munkahelyemen, nem tudom kivel túlélni a napokat, akivel megértem magam... Ráadásul olyan nehezen kotok tartós barátságokat és félek, hogy ezzel meg is szakad ez a kapcsolat.

Pár éve, amikor az előző munkahelyemenet otthagytam, akkor hasonlóan éreztem, mert szerettem naz előző kollégáimmal is együtt dolgozni, nagyszerű emberek voltak. De ha manapság rájuk írok, akkor 1-2 szóval leraznak. Pedig az felmondasom után 1-2 hónapig aktívan beszéltünk.

Nagyon szomorú vagyok és nem tudok aludni. :( Ráadásul a járványügyi helyzet miatt nem kapok teljes fizut. :( Van valaki hasonlóan??



2020. ápr. 29. 05:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld meg élvezni a MUNKA ÜNNEPÉT DIGITÁLISAN! (Éljen május 1.-je... - szólt a régi nóta.)


Én a Mérce.hu digitális újság honlapján találtam figyelemreméltó infókat a MUNKAVÁLLALÓK ÉRDEKEIVEL kapcsolatosan.


Ui: biztos vagyok benne, hogy MEG FOGSZ VIGASZTALÓDNI! :) Plusz hallgathatsz valami pattogós ritmusú disco zenét, amitől felébred benned az ÉLETKEDV!

2020. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!