Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiközösítés miatt munkahelyet...

Kiközösítés miatt munkahelyet otthagyni, válsághelyzetben?

Figyelt kérdés

2 éve dolgoztam egy cégnél, nagyon kemény munka volt... majd megszakítottam magam és csak nem is tiszteltek. Mindenki bolondnak tartott, ha bementem fütykörésztek, ha rá írtam a nevem az öltöző szekrényemre, letépték, a névsorba se írtak be, stb.


Tegnap a 12. óra végén az egyik kolega olyan stílusban beszélt velem, hogy felhívtam a főnököm és mondtam, hogy többet nem jövök, elég volt.


Ezért ott hagyni egy munkahelyet, válsághelyzetben, jó ötlet?


2020. máj. 1. 12:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha van, aki eltart téged, akkor nem gond.
2020. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy neked jó!
2020. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sajnálom, hogy így alakult, undorító dolog a kiközösítés. De csak ha tudsz új munkát keresni és találni akkor mondj fel, mert nagyon nehéz most a helyzet.
2020. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
75%
Nagyon kellemetlen helyzetben vagy. De én azt mondom tarts ki, ha fontos neked hogy önellátó tudj maradni. Tartsd a kapcsolatot az olyan emberekkel akik feltoltenek téged, merits belőlük erőt. Keress motivációt ami a munkaido után elvonja a figyelmed. Nehéz, de vonatkoztass el. Ilyen idoszakban szinte lehetetlen munkát talalni. A gyárak is azon vannak, hogy a maradék munkat el tudják tolni,mert nincs megrendelés. Állandóan a leepitesekrol hallani, meg hogy részlegek vagy egész gyárak állnak le. Valahogy tarts ki, aztán ha sinen lesz minden valts munkahelyet. Ha van párod és otthon család is legalább értük tarts ki. Senkinek nem jo ha úgy néznek rá mint a véres rongyra, és nevetség tárgyává teszik. Ne vegyél róla tudomást. Nehéz, meghallod, de az járjon a Fejedben, hogy akik szitkozodnak nem a javadat akarják. Ártó szándékú ember véleményére meg minek adnal? Olyantol vedd fel a kritikát aki nem bantasnak szánja, hanem építő jellegunek. Az életben szerintem a családon és a baratokon kívül nincs biztos támasz, de amíg ők vannak nincs okod aggódni. Attól vegyél fel barmit is, akihez tanacsert is mernel fordulni. Az a biztos.
2020. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Ha 2 èvvel ezelőtt dolgoztál egy cégnél, akkor már nem lehetsz ott. Vagy a pályafutásodat kettő évvel ezelőtt kezdted? Ha kettő èv alatt sok diszkrimináció ért, akkor jogos a terved, hogy ott akarod hagyni...
2020. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
2 évig volt munkaviszonyom egy cégnél tegnapig... ezért használtam a múlt időt.
2020. máj. 1. 12:50
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyon egyéni. Ha anyagilag megengedheted magadnak,vagy van,aki segít, akkor szuper ha ott hagyod. De én pl az éhezést nem vállalnám be. A férjem úgy mondott föl, hogy nem volt neki másik, de jól tette, megbeszéltük, kijöttünk az én fizetésemből amíg nem talált jobbat. De nekünk nem volt gond a kaja, a számla,a gyerek, a nyaralásról meg az új bicajról pedig le tudtunk mondani.
2020. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Én ilyen körülmények között a semmire nem mondanék fel, csak akkor, ha van biztos új állásom. De ha neked van miből megélned akár huzamosabb ideig is, amíg a gazdaság talpraáll, akkor uccu neki.
2020. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb ötlet, de ha már megtörtént, mit tudsz csinálni? Amúgy nem teljesen lehetetlen új munkát találni. Abban a városban, ahol élek például több gyárban folyamatosan van felvétel most is.
2020. máj. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha hatással volt rád és megteheted anyagilag, akkor jó ötlet volt, egyetlen munkahely se éri meg, hogy mentálisan kikészülj. Engem a kiközösítés nem igazán érintene és csak ezért nem hagynék ott egy munkahelyet, ha maga a hely, munkakör, pozíció jó lenne. Dolgoztam olyan helyen, ahol kiközösítettek, de nem ezért mentem el, ez a része nem érdekelt. Viszont ahogy írod a munka is kemény volt és nem igazán jött be, így érthető a döntésed.
2020. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!