Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiközösítés miatt munkahelyet...

Kiközösítés miatt munkahelyet otthagyni, válsághelyzetben?

Figyelt kérdés

2 éve dolgoztam egy cégnél, nagyon kemény munka volt... majd megszakítottam magam és csak nem is tiszteltek. Mindenki bolondnak tartott, ha bementem fütykörésztek, ha rá írtam a nevem az öltöző szekrényemre, letépték, a névsorba se írtak be, stb.


Tegnap a 12. óra végén az egyik kolega olyan stílusban beszélt velem, hogy felhívtam a főnököm és mondtam, hogy többet nem jövök, elég volt.


Ezért ott hagyni egy munkahelyet, válsághelyzetben, jó ötlet?


2020. máj. 1. 12:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy mód van rá, és biztosított a túlélésed, nem szabad ott maradni. Az ilyen kikozositesek mögött általában egy két pszichopata vagy narcisztikus kolléga vagy főnök van. A többiek (flying monkeys) meg beallnak melléjük szemetkedni veled, mert örülnék, hogy nem ők lettek kispécizve. Velem is megtortent, el kellett jönnöm. Utána újabb ember (egy egykori flying monkey) lett az áldozat, majd ez folytatódott tovább, új kollégákkal is. Alig van már a régi kollégák közül valaki a pszichoptákon kívül. A kilepett egykori kollégáim mag engem lajkolgatnak,talán van egy kis lelkiismeret furdalasuk is.
2020. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy a narcisztikus pszichopaták soha nem fognak megjavulni. De a többi kis bántalmazóból bántalmazott lesz és csak utána térnek észhez.
2020. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnálom, nagyon szomorú, amit írsz.

Szerintem jó ötlet volt otthagyni, ha anyagilag megteheted. Nem éri meg ekkora lelki terrort elviselni egy munkahelyért.

Remélem mielőbb találsz újat!

2020. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Én emiatt nem mondtam volna fel hanem már rég kiálltam volna magamért, hogy lássák velem ezt nem lehet megtenni. Ha megfutamodsz azzal ők nyernek. És ahogy kivettem, ők nem a főnökeid, hanem ugyanolyan beosztásban dolgozók mint te. Így könnyebb visszaszólni. Csak keménynek kell lenni, akkor tisztelni fognak
2020. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%

Azt kérdezted tőlük,hogy mi a bajuk veled? pl.miért tépik le a matricát?

A bunkó stílusú kollégáddal beszéltél?

2020. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem nagyon lehetett velük értelmesen beszélni, jól dolgoztam, párszor Ő maguk is mondták, volt, hogy apró-cseprő dolgokon ment a rinya, lényeg, hogy mindig belekötöttek valamibe. Tavaly év végén olyan is kapott prémiumot aki épp akkor mondott fel, én meg semmit se kaptam, még az az havi fizetésem is kevés volt.
2020. máj. 1. 18:29
 17/20 A kérdező kommentje:
Azért ezeket egy egy ideig tűri az ember, de egyszer betelik a pohár, válság, ide vagy oda.
2020. máj. 1. 18:29
 18/20 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem lehet velük kommunikálni értelmesen,akkor legyél kemény,és ne hagyd őket békén.fel fogják adni,az ilyenek gyengék és hosszú távon nem bírják a konfliktust.
2020. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

sza..rd le magasrol.

En is voltam ilyen helyzetbe amikor etterembe dolgoztam felszolgalokent.

Ott tudnak lenni csak ilyen b.alfek kollegak foleg Hajduszoboszlón.

Hu de utalatos szemet banda .

En megtehettem h eljovok de maradtam par hónapot mert gyakorlatot akartam szerezni.


Csak velem bem tudták.

Egyszer megcsinaltak velem h nem köszöntek.

Attól a pillanattól kezdve én se köszöntem.

Majd jott h koszonni se tudok.

Mondtam h amig ti sem tudtok en se fogok.


Voltak beszólások , de ugyanúgy visszaszóltam .

Egyszerűen elvoltam egyedűl is, jóléreztem magam nelkulük is mert a vendegek pl.engem jobban szerettek.

A fonok es a tobbi kollegak egy kupac szemét volt, én kihasználtam a lehetoséget, amíg fizetett es jól éreztem magam addig maradtam.


A lényeg h ezeket a gyenge elméjű embereket le kell magasrol sz.arni

2020. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet privit irni neked. Eltűntél
2020. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!