Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet ignorálni a szemétk...

Hogy lehet ignorálni a szemétkedő főnököt?

Figyelt kérdés

Senkivel se kedves, de most engem vett célpontba és velem a legbunkóbb. Nekem ez olyan rosszul esik, hogy félek bemenni, sírok a munkahelyi wc-ben, egyszer nem bírtam és ő előtte is eltört a mécses. A gond az, hogy sokszor tőle kell kérdezni, van olyan munka, amit ő ellenőriz, neki kell jóvá hagyni, tehát muszáj vele beszélnem.


A munkatársaim szerint, mivel ő a főnök, bármit megtehet, úgyhogy ne szóljak neki vissza és maradjak kedves, ne foglalkozzak vele, viseljem el. Nagyon nehezemre esik ehhez tartanom magam.


Hogy ignoráljam, hogy ne lássa rajtam, hogy félek tőle? Mert gondolom attól csak jobban belém fog kötni. Munkahelyet meg nem tudok váltani a kialakult helyzet miatt még jó pár hónapig.


2020. máj. 2. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"A munkatársaim szerint, mivel ő a főnök, bármit megtehet, úgyhogy ne szóljak neki vissza és maradjak kedves, ne foglalkozzak vele, viseljem el."


Jellemző, szánalmas felfogás. Bármit megtehet?... Hol élünk, a középkorban?

2020. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elbocsátani elbocsáthat valakit a főnök, ha nincs vele megelégedve, de szívatni erkölcsileg teljesen elfogadhatatlan a munkavállalót. Miért jött divatba mostanában ez sok munkahelyen, hogy nem kirúgnak valakit, hanem szívatják?...
2020. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tehet meg bármit. Nyugodtan állj ki magadért. Úgy látszik jobban szeret szivatni mint hogy kirúgjon mert akkor megszűnne a szórakozása, úgyhogy itt szerintem te is többet tehetsz mint amit most gondolsz.
2020. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De miért félsz tőle, vagy sírsz? A szavaitól félsz? Vagy hogy kirúg? Én ennél sokkal kevesebbért is mondtam már fel. A tisztelet és korrektség elvárható szerintem.
2020. máj. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A szavaitól félek igen, meg hogy a nagyobb főnöknél elintézi, hogy kirúgjanak. Nagyon hatnak rám a szavak, ő pont olyan típus, aki tudja, mit mondom ahhoz, hogy kikészítsen. Ráadásul pont azzal vádol, hogy semmiben nem vagyok jó, ha meg pont ő ellenőrzi a munkámat, akkor kapva kap az alkalmon és szétaláz a többiek előtt.
2020. máj. 2. 14:43
 6/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Én ezt tettem, sok munkáltató/főnök most ezzel a vírushelyzettel nagyon vissza él, sok kis droid meg beáll a sorba, mert félnek attól, hogy nem lesz munkájuk.

2020. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem visszaszólni kell, hanem nyugodt körülmények között négyszemközt beszélni

És arra kell rávilágítanod, hogy milyen előnyökkel jár, ha kedves veled, mennyire jobb lesz úgy a munkád. Elvileg érdeke neki, hogy a beosztottjai jól érezzék magukat. Ez kommunikáció nélkül pedig nem megy. (persze egy igazi főnök maga kezdeményezi ezeket a beszélgetéseket. Szóval ez valami balf🤫sz ember lehet)

2020. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ráadásul pont azzal vádol, hogy semmiben nem vagyok jó, ha meg pont ő ellenőrzi a munkámat, akkor kapva kap az alkalmon és szétaláz a többiek előtt."


Kérdezd meg tőle,hogy ha ez igaz,akkor miért alkalmaz.

2020. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen főnököm. Mindent megpróbáltam, egy megoldás volt, ami müködött: felmondtam.
2020. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!