Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti dolgoznátok veszélyes...

Ti dolgoznátok veszélyes helyeken?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt azt,hogy bár rengeteg embert elküldtek,soknak felmondtak, vannak olyan munkahelyek,ahol sok ember van összezárva.Pl gyár, szerelő csarnok,vagy pl kórházban, intézményekben stb.

Ti kockáztatnátok az egészségeteket,vagy esetleg életeteket?

Persze kell a munka,meg a pénz,de milyen áron?

Ti hogy döntenétek?


2020. máj. 2. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg is olyan helyen dolgozom ahol legalabb 300 ember van. Mondjuk a virus ota jobban szetszortak mindenkit.
2020. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kaptok védő felszerelést? Vannak idősebb dolgozók is?
2020. máj. 2. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen es igen.
2020. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jaa, hogy te most a járványra gondolsz? azt lexarom. Azt hittem, hogy tényleg veszélyes munkákról van szó.
2020. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazad van bocs,rosszul fogalmaztam...

Szóval a járvány miatti veszélyes helyeken...

2020. máj. 2. 22:04
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Sosem féltem tőle, hogy elkapom a vírust, inkább arra figyeltem eddig is, hogyha véletlen elkaptam volna, akkor ne terjesszem tovább. Sosem teszteltek, de a tünetek alapján ez lehet meg is történt márciusban.


24/F

2020. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én bevallom nagyon félek:(

Lehet nem kellene, sőt örülni kell még hogy van munkám.

Viszont gyomor görccsel megyek minden nap dolgozni,még boltba is,még bárhová.

2020. máj. 2. 22:10
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Elég egészséges vagyok ahhoz, hogy szerintem nagyobb bajom nem lesz, ha elkapom. Ha mégis, akkor legalább nem munkanélküliként hagyom el a földi játszóteret. Olyan emberek közelébe pedig nem megyek, akikre veszélyt jelentenék, szeretteim közelébe pláne nem, boltba is maszkba..stb.. Szóval én is csak attól tartok, hogy mást ne fertőzzek meg, de magam miatt nem adom fel a munkám és életem. Amúgysem bírnék folyton itthon ülni. A mentális egészségemre is gondolni kell.
2020. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

400-450 fő volt a létszámunk a vírus előtt. Senki nem mondott fel, senki nem akarsz szabira menni, senki nem kért fizetetlen szabadságot a kockázatok miatt.

Mondjuk mi biztosítjuk is a szükséges eszközöket a védelemhez...

2020. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Inkább egy két hét fetrengés, mint a lassú és megalázó éhhalál :/

2020. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!