Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mennyire szívesen dolgoznát...

Ti mennyire szívesen dolgoznátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

1.5 hónapja felmondtam, 2 hónap a felmondási időm. Szóval már a végét járom. Ez a 2. munkahelyem és egyrészt nagyon messze van ( napi 2.5 óra utazás oda-vissza ) másrészt pedig jóhiszemű voltam és hittem a főnökömnek, amikor szóban azt mondta, hogy az első fél évben 3 havonta ad majd 10% emelést, amit utólag persze "elfelejtett", majd amikor már másodszorra szóvá tettem ezt, akkor annyit mondott, hogy emlékszik rá, azt mondta, hogy lehet róla szó, ha elégedett a munkámmal. Az itteni munkámmal kb. 50%-al sikerült növelnem a cég eladásait. Aztán amikor felmondtam, akkor már alkudozni akart volna, hajlandó lett volna emelni is.


Még egy projekt hátravan, de már a 90%-a kb. kész van, home office-ból végezhető, de így ezek után már semmi kedvem nincsen odatenni magamat, főleg nem erre a 2 hétre.


Ti hogyan állnátok ehhez a helyzethez?


2020. márc. 23. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondanak neki, hogy emlekszem ra de annyira nem voltam elegedett a munkahelyel. Nem folytatnam. Elmennek tappenzre es kesz.
2020. márc. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire. Nalunk is szinte leàllàs van de meg kell lennie az oraszàmomnak különben nem kapok fizut benne van a pakliban. Az egy dolig hogy ertelmetlenül töltöm el az idöm viszont nekem még be is tesz mert a csalàdot is el kell latnom mert igy az is engem terhel es a kettöt irdatlan problemat okoz nekem egyeztetni!
2020. márc. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

ÉN azért csinálnám meg rendesen, mert ez MAGAMMAL SZEMBEN elvárás, amit elvállaltam, azt becsülettel elvégtem.

Ha te nem így látod, akkor szerintem VELED nincs minden rendben emberileg.

2020. márc. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
*Az egy dolig hogy ertelmetlenül töltöm el az idöm a MUNKAHELYEN
2020. márc. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az elsővel.

Nálam ugyan ez volt. Azt ígérte a próba idő után emelnek, ami igaz is, de nevetséges összeget,. Aztán teherbe estem,kértem hogy egy órával hamarabb haza mehessek (heti 40 volt a szerződésbe, de mindenki 45túlórázott),azt mondta hogy 6ig van a munka idő és nem. Hát én meg el is mentem táp pénzre, aztán meg csak vakarózott. De biztos hogy nem megyek oda vissza.

Főleg így hogy 2,5 órát utazni kell és nem is maradt sok hátra, és még köcsög is volt én se tenném oda magam.

2020. márc. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!