Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mások szemében nagyon érdekes...

Mások szemében nagyon érdekes helyen dolgozom és a munkám is irígylésre méltó. De már elegem van belőle de mégsem tudok váltani. Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Akár hol megtudják mit dolgozom mindig én leszek a társaság középpontja. Sokan irigyelnek a munkám miatt, sokan érdekesnek, különlegesnek találnak miatta. Úgy érzem emiatt vagyok valaki. 15 éve ez megy. De már nem jó és szenvedek tőle. De nem tudok váltani mert félek ha megteszem egy senki leszek. :( és már nen is tudom mit csinálnék helyette szívesen.
2020. máj. 3. 15:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Mi rosszat tett veled a pszichológus?
2020. máj. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
55%
Ahhoz képest, hogy több diplomád van, helyesen írni nem sikerült megtanulni... 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
2020. máj. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

A diplomadddal intelligenciát nem adtak.

Sőt túl sok empátiát sem.


Ami azért jó lenne,ha embereknek segítesz.

2020. máj. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló gondom van. Végigtanultam az életemet és most tartok ott, hogy fogalmam sincs, merre tovább....

Viszont neked mi gondod a pszichológussal?

Már eleve az sokat segíthet, hogy valakivel kibeszélheted a nyűgödet! Ezen kívül vannak/lehetnek módszerei, amikkel rávilágít dolgokra, ezáltal pedig közvetetten terelget!

2020. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
26. Ebbe ne menjünk bele. Nem hiszek a dologban sajnos okkal. És most épp kidobni vali pénzem sincs a nagy semmire.
2020. máj. 10. 12:21
 26/34 anonim ***** válasza:
De nem fizetős. TB ingyenes. Kórházban.
2020. máj. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

Én eddig 2 pszichológust és 2 egyéb szakembert (lelkigondozó, mentálhigiénés) "fogyasztottam el". Alapból nehezen veszi rá magát az ember, hogy elmenjen szakemberhez, aztán pláne vagy beválik, vagy nem.


Viszont megéri!

Ajánlás útján próbálj találni - és szerintem ne tb-st.

2020. máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
26. nem vagyok pszichiátriai beteg kezdjük ott. De ha már nem hagytok a témával akkor leírom, hogy sok évvel ezelőtt ért egy elég nagy trauma. Ami miatt ptsdm lett. Jártam akkor elég sok helyen, köztük az illetékes ingyenes ellátáson is. Kb. mindenki sajnálkozott nagyokat, mekkora szörnyűségen estem át. Volt aki annyira sajnált, hogy el is sírta magát. "remek volt". Az ingyenes szolgáltatás 10 értelmetlen alkalmat takart, meg egy nagy doboz nyugtatót, amit kidobtam a 3. szem után olyan rosszul voltam tőle, de szerintük azt kellett volna ennem mint a cukrot, így nem is várhattam javulást. Szépen megjósolták, ha nem eszem a bogyóikat akkor majd olyan rosszul leszek, hogy fel sem fogok tudni kelni az ágyból. Megjegyzem ez pont a nyugtatótól következett be 3 napra. "sokat" segített, a sajnálkozásuk még többet. Voltam nem tbs pszichológusnál is. Rengeteg pénzbe került és csak ártottak szavai nem használtak. Konkrétan egy idióta volt. Láss csodát, otthagytam az egészet és az idő szépen megoldotta a problémát mindenféle hókusz pókusz, legális drog eszegetés, és idegenekkel egy valag pénzért való cseverészés nélkül. Lassan elmúltak a rémálmok, és az életkedvem is visszatért. Úgy hogy ezt a témát lezárhatjuk, nem akarok hallani róla többet.
2020. máj. 11. 17:09
 29/34 anonim ***** válasza:
Nem pszichiáter! Pszichológus. Ő még csak nem is orvos... nem írhat fel gyógyszert.
2020. máj. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
A szövegértelmezéseddel komoly gondok vannak. Tb pszichológushoz a beugró a pszichiáter. És a magán sem jött be csak elszedte a pénzem. Záejuk már le ezt a témát.
2020. máj. 12. 20:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!