Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mások szemében nagyon érdekes...

Mások szemében nagyon érdekes helyen dolgozom és a munkám is irígylésre méltó. De már elegem van belőle de mégsem tudok váltani. Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Akár hol megtudják mit dolgozom mindig én leszek a társaság középpontja. Sokan irigyelnek a munkám miatt, sokan érdekesnek, különlegesnek találnak miatta. Úgy érzem emiatt vagyok valaki. 15 éve ez megy. De már nem jó és szenvedek tőle. De nem tudok váltani mert félek ha megteszem egy senki leszek. :( és már nen is tudom mit csinálnék helyette szívesen.
2020. máj. 3. 15:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez igaz. Pszichiáterrel kell beszélned 5 percet a problémádról, és tőle kell kérned, hogy pszichológushoz utaljon. Valóban először egy pszichiáterrel találkozol... 😃


Meg nyilván nehéz hagyni ezt a témát, mert ő a szakember, és ő fog érteni a kiégés témához.

Lehet magadtól is foglalkozni vele. Biztos vagyok benne, hogy vannak szuper önismereti könyvek is a témában. Érdemes utánanézni.

2020. máj. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Ezen mint írtam már túl vagyok. Komolyan nem értem miért kell erőszakoskodni. Nem gondolod, hogy ha pszichológussal szerettem volna beszélgetni akkor vele beszélgetnék, nem ide tettem volna fel egy kérdést? Csak költői kérdés volt, inkább ne válaszolj.
2020. máj. 13. 10:01
 33/34 anonim ***** válasza:
Szóval okosabbak vagyunk a szakembereknél. Értem...
2020. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Egy átlag ember élettapasztalatában jobban hiszek mint egy bölcsésztan hallgató egyetemen belenevelt sémáiban.

Eleve egy bölcsészhallható mitől szakember? :D

2020. máj. 14. 08:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!