Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fizikai munkások ti mivel...

Fizikai munkások ti mivel vezetitek le a feszültséget és a fáradságot munka után?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy én rákaptam a sörre meg a túlzott kajálásra és most ott tartok felszedtem 6kg-ot.


Gondolkodom, hogy veszek egy normális kerékpárt egy krossz-t


Van amúgy országuti keróm amit hétvégente használtam de most minden nap öltözek be ....



2020. máj. 3. 17:58
 1/6 nemaRendőrség ***** válasza:
60%

Miért kell beöltözni?

Egyszer próbáltam ilyen biciklis edzőruhát, elégettem volna ha nem műanyagból van(bár akkor nem kellett volna elégetni).

Sima 100% pamut melegítő és kész.


Sört ne igyál, nagyon rosszat tesz a spermádnak, és a férfiasságodnak ezáltal

2020. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretek biciklizni, eddig egyszerre 175 km volt a max, ráadásul mtb, vettem országutit, azzal sokkal gyorsabban lehet menni de a montis mentalitással beledurrantottam az összes kátyuba,sokszor forgalomban 10 centis töredezett padka mellett ki se tudtam kerülni, mindig defektet kaptam, aztán eladtam mert nem nekem való. Utána vettem biciklis nadrágot használtan 500 forintért, kényelmes volt a pelus, csak kipróbálni akartam, mielőtt vennék drágán újat. Bevállt, vettem is 60ezerért vmi assos bringás cicanacit, de télen nem tekertem, tavaszra meg kihíztam, sose használtam 😢
2020. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Edzőterembe járok. Csak jelenleg se az nincs nyitva, se munka nincs.
2020. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

2l bor...


1l hajnalban, 1l este. Ha kedvem tartja még elugrok a helyi kocsmába vagy 2 decire az esti boromicska után.


Igen, lehet, hogy alkoholista lettem, de legalább jól keresek. Engem ennyi boldoggá tesz.

2020. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokadik éve jógázom. Nekem bevált.
2020. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1# [link]


Többieknek köszönöm, ja és jöhetnek még válaszok! megy a zöld.


Azért kell beöltöznöm, mert országutin ha nem testhezálló a nadrág akkor becsipi a lánctányér a nadrágot.

2020. máj. 3. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!