Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszamentem a régi munkahelye...

Visszamentem a régi munkahelyemre de lelépnék mert találtam jobbat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Helló.

Nagyon nagy hibát követtem el azzal, hogy visszamentem a korábbi munkahelyemre mert visszavágytam de azóta minden megváltozott. Másak a kollégák, máshogy néz ki a helység, egész nap csak sírni tudnék. Kis cég és árufeltöltő állásról van szó. Pár napja, hogy ott vagyok de mintha több hónapja lennék ott és nem találom fel magam. Főnöknek már mondtam, hogy lépni szeretnék mert találtam egy másik állást amit mindenképp szerenték vállalni lehetőleg a jövőhéttől, és pénteken mondam neki, annyit mondott, hogy majd megbeszéjük. Viszont én már mindent elmondtam neki nem tudom mi más kéne mondani neki. Tudom majd jön a szokásos leszólás, hogy hogy képzelem stb de Tényleg nem szeretnék ott maradni. Viszont láttam ha el is mennék nem lenne velem hiánya, mert mondta is hogy van 2 függőben levő munkavállaló és egyik már aznap be is ment beszélni vele. Meg ha nem teljesítek akkor meglátjuk. De nem igazán teljesítetem jól szerintem, meg a többiek is látták ezt, mert nem találtam fel magam. Tudom, hogy elkövettem egy hibát de ha sikerülne eljönnöm onnan akkor többbet soha meg se fordulna a fejemben. Szerintetek hétfőn azaz holnap el tudna engedni vagy e kell azért dolgoznom a napot. Veszíteni ugye fog, mert alapból nem igazán akart felvenni de látta rajtam, hogy kéne a meló. Viszont közel lakok a munkahelyhez és azt nem tehetem meg, hogy csak úgy lelépek vagy nem megyek be mert képes lesz megkeresni vagy valakit elküldeni értem...Szóval most rendesen szeretnék lelépni onnan. Mondtam neki hogy van függőben egy másik meló és ha lehet jövőhéten lelépnék de erre majd megbeszéljük?? Mit kell ezen megbeszélni, Max bemegyek megkeresem a főnöököt és mondom nem szeretnék tovább maradni bocsi. Ti mit tennétek a helyemben? Bocsi a hibákért csak izgulok..:/



2020. máj. 3. 19:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na halljátok az én meglepetésemre könnyebben ment mint gondoltam. Nem ellenkeztek semmi. Főnök persze pont ma nem volt bennt de a másik főnök kolléga vagy hogy mondjam bennt voltak es ők intézték el, felhívta a főnököt és mondta hogy léphetek. Megkérdezte, hogy ledolgozom e a mai napot de mondtam nem. És ennyi vége, szabad vagyok. :) papírokat majd elküldik nekem valahogy gondolom postán, igaz közel van de ki tudja mikor érek rá meg ők is. Lenyeg szabad vgyok!
2020. máj. 4. 11:50
 12/13 A kérdező kommentje:
Mostmár oda se mennék vásárolgatni, még meg se fordulna a fejemben, hogy oda menjek vissza...nem is tudnék megmondták, mintha én akarnék amúgy.Remélem már nem fognak zaklatni, vagy megkeresni stb...nincs joguk hozzá. Elváltunk ennyi.
2020. máj. 4. 11:58
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor ma menj be az új helyre az adataiddal, hogy be tudjanak jelenteni és holnap tudj kezdeni, mert nekik azt ma még kell csinálni, hogy holnaptól dolgozni tudj.
2020. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!