Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki eddig home officeban...

Aki eddig home officeban dolgozott, be kell valakinek holnaptól járnia rendesen dolgozni?

Figyelt kérdés

Melyik településen dolgozol?


Nekem holnaptól rendesen be kell járnom dolgozni.


2020. máj. 3. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Miskolc.
2020. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rendes értelemben nekem sem,heti két napot vagyok az irodába ettől függetlenül,ami rövidített.Bp.
2020. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem heti 2x kell bemenni ez végig így volt. Heti 3 nap home office. Visszaálhatna már minden a régi kerékvágásba. Utálom ezt a helyzetet.
2020. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hála Istennek nem, de sajnos hamarosan igen.

Semmi értelmét nem látom heti 5 napban korán felverni magunkat, bebumlizni az irodába, ott a zajban negyed hatékonysággal dolgozni majd visszabumlizni.


Nem értem, miért nem engednek a cégek heti 3, esetleg 4 nap home office-t, aztán aki társaságibb ember, esetleg egyéb okból bent hatékonyabb, az bejár, aki viszont nem, az heti egyszer, max kétszer bemutatja, hogy tudja még, merre van az iroda.

2020. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Ennek az az oka, hogy a főnökök még mindig imádnak itthon ellenőrizgetni, és a produktivitást ők azzal mérik, hogy hány órát vagy fizikailag ott, nem pedig szellemileg.

2020. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, Szeged.
2020. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi még otthonról dolgozunk. Nem várom, hogy visszamenjünk.

Mit várjak? olyankor Felkelek korán. A zsufol tömegközlekedésen heringfeelingben átvágok a városon, beülök a kétszáz ember közé a levegőtlen irodába, ahol Isten ments, hogy ablakot nyissak, hogy oxigénhez jussak, mert akkor én vagyok az antikrisztus, sőt, ha besötétedik is tilos a denevér kolléganőim miatt villanyt nyomni. Nyolc órán keresztül kell hallgatni, hogy HAPCI EGÉSZSÉGEDRE KUCC KUCC PISILNEM KELL PLETYI KÁVEZNI AKAROOOOOOK KRÁKOGÁS LALALAAAA FÜTTYFÜTTY stb Persze, ha akárkire is rászólsz, hogy k.ss, mert nem tudsz koncentrálni, akkor te vagy a rossz. A szünetekben is vagy egy zajos étkező vár rám vagy bújkálok, hogy nehogy valaki az aurámba másszon. Majd nap végén hallgatom a tömegközlekedésen, hogy az emberek ordibálnak, félájultan hazaesek és semmi energiám se marad pedig még ott a kajakészítés, házimunka, bevásárlás, stb.


Most jó, hogy csend van és pl amíg épp nincs munka vagy várni kell egy folyamatnál, hogy lemenjen, addig nem csak a fejemből kell kinéznem, mint odabent, hanem fel tudom rakni főni az ebédet, el tudok mosogatni vagy gyorsan össze tudok porszívózni, stb. Arról nem is beszélve, hogy nem kell korán felkelni és nem megy el az idő napi 3 óra utazással. Azt az időt is tudom házimunkára fordítani.

2020. máj. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó szívemből szóltál 🙂
2020. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyetértek a 7-essel.

Még nem kell visszamennünk, remélem sokáig.

2020. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom. Sokkal jobb, hogy nem kell bemenni.
2020. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!