Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elrontottam a diétát? Holnap...

Elrontottam a diétát? Holnap folytassam holnaptól rendesen? (bővebben lentebb)

Figyelt kérdés
[link] 1 hete kezdtem ezt a diétát, már fogytam vele egy kilót! De ma félrenéztem a rizs szénhidrátszintjét, és a napi 8 helyett 11 grammot vittem be. Mit tegyek? Folytassam holnaptól úgy mint ha mi sem történt volna, vagy holnap egyek kevesebbet hogy lemenjen az a plusz? Olyan bűntudatom van...
2013. ápr. 7. 13:06
 1/5 dieta ***** válasza:
Nem most rontottad el hanem akkor mikor bedőltél egy divatos diétának.A fogyókúra és a diéta két külön dolog ami egyáltalán nem függ össze. A szénhidrát szegény diéta kihasználja az utóbbi időben sokat hangoztatott csökkentsd a cukrot kifejezést ami igaz de a cukor csökkentése nem okvetlen a szénhidrát megvonást jelenti .A magas cukorfogyasztás növeli a cukorbetegség kockázatát ,de a magas fehérje fogyasztás növeli a vesebetegség kockázatát.Menyivel jobb az egyik mint a másik.Javaslom étkez változatosan azok az emberek akik a hagyományok szerit étkeznek sokkal közelebb állnak az egészséges étkezéshez mint akik bármilyen fogyókúrás diétát követnek.A fogyás vagy a hízás az elfogyasztott és a felhasznált energia arányától függ. A többi a körítés miben bízol jobban.Ha megnézed néhány nemzeti táplálkozás kutató intézet honlapját megláthatod milyen veszélyei lehetnek egy roszul választott fogyokurának.
2013. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úristen :D


nem rontottad el, folytasd ugyanúgy... komolyan 3 gramm szénhidráton megy a para?

ennyi még egy testépítő versenyfelkészülését sem rontja el még a vége felé sem.

2013. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsőre ne is figyelj mert nem tudja mit szól le :)

Zöldség, gyümölcs, soványhús, olajos magvak, sok víz, kevés gabona és tejtermék. Minden tápanyag, kiszámolva, megfelelő arányban. Igenis ezerszer jobb és egészségesebb mint hagyományosan beletojni az egészbe.

2013. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kicsit elgépeltem 80 helyett 110-et :/ de így viszont ez már nagy különbség
2013. ápr. 7. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát... még mindíg nem vészes.Lehet hogy ha minden nap 2.5 g/tskg szénhidrátot fogyasztanál úgy is fogynál csak picit lassabban. A rossz minőségű kaja felborítja a diétát, de ha egyszer véletlen több rizset eszel az maximum arra a napra rontja el amelyiken nincs meg a kalória deficit. De szerintem így is megvan a kalóriadeficit...
2013. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!