Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Holnaptol elkezdek edzeni...

Holnaptol elkezdek edzeni 174cm es 68 kg vagyok szval kicsit dagi vagyok ha a kajara figyelek rendesen edzek feherjet iszok akkor mennyi ido utan latszik meg hogy izmosodtam? 16/F

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy dagadt.

2-3 hónap után már egész látványos

2018. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarsz egy képet csatolni? Ide vagy akár privárba? Csak hogy a testzsírodat megsaccoljuk kb-ra.
2018. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha kissé túlzottan fedett vagy (dagi nyilván nem lehetsz, persze a tinik elég érdekes terminológiát képesek alkalmazni, bár inkább a lányokra jellemző ez), akkor annyira nincs izmod, hogy elvárom, hogy igen hamar változz... De nem így kell hozzáállni, az igazi látványos változáshoz sok idő kell, sok kezdő pedig úgysem csinálja jól az elején, esetleg nem tudja, mennyi kalóriára van szüksége s nem fejlődik vagy túlzottan zsírosodik... De ha mindent jól csinálsz, akkor is lassan megy a dolog, főleg, hogy szálkásítani akarsz, gondolom, akkor pedig kevésbé jön az izom, ha kezdőként valami jöhet is.

Fehérjét nem kell inni, ha rendesen tudsz enni.

2018. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, a kifejezetten több hónap az izomzatra vonatkozott, a fogyás 1-2 hónap alatt is jelentős lehet.
2018. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ugy ertettem hogy dagadek vagyok hanem ugy ruhaba nem latszik de megtudom fogni mondjuk a hasamat meg ha leulok ilyen rancos lesz tudom hogy mindenkinek rancos csak nekem kicsit kezd nagyobb lenni a hasam erzem hogy most kezdek el hizni es ezert akarok edzeni hogy ne tudjam megfogni a kis zsirparnacskakat hanem kemeny izmos legyen
2018. aug. 12. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!