Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csicskának nevezett a főnök,...

Csicskának nevezett a főnök, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vissza szólni nem nagyon merek félek hogy kirúg viszont már nagyon hajlok a felmondás felé


Nem tudom hogy poénnak szánta mert magára is mondta 1x ill kettőnkre de utána főként rám


Nem tudom most mit mondhattam volna hogy komolyan mondta vagy poénkodott de idegesített hogy mem mertem megszólalni


2020. máj. 6. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én simán vissza ugatok ugy se mer kirúgni a paraszt
2020. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

"Vissza szólni nem nagyon merek félek hogy kirúg"


Pontosan, így viselkedik egy igazi csicska.

2020. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 gyereket kell egyedül eltartanom szimplán ezért félek a kirúgástól mert egyik napról a másikra nem találok másik munkát és ezzel a ő is tisztában van
2020. máj. 6. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben az országban gyakori, hogy a főnök nem kezeli egyenrangú félként az alkalmazottjait, az van sajnos hülyének nézve, aki ezt nem akarja elfogadni.
2020. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És azt kihasználja tudja hogy két gyereket elkell tgartanod kiszolgáltatott vagy ezért kell egy határozott pofont adni neki jobb kézből egy mondjuk felnyomatod a 60 asra a karod és adsz neki jobbol 6-7 honapra had nyujtozzon a balesetin csak ugy!
jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!