Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a tapasztalatoktok? Dolgozi...

Mi a tapasztalatoktok? Dolgozik fülbevalós férfi magasabb beosztásban (iroda stb), középvezetőként, diplomás munkakörben?

Figyelt kérdés
Nekem az a tapasztalatom, hogy nem. Általában kiszedik a fülbevalót.

2020. máj. 9. 19:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%

En szorakoztatoiparban lattam.

Volt egy diszko ahol vannak tàncosok de elöadok is dolgoznak napi8 ban, a fönökük fülbevalojaban még egy madartoll is van (ffi)(24 diszko egy helyen aki ismeri asszem München)

2020. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem jellemző széles körben. Nekem egy orvos rokonom van tele tetoválással, ezek csak részben látszanak a munkahelyén, van piercingje is. Ő viszont nő.
2020. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%
Szemöldök piercinges gyárigazgatóval már találkoztam.
2020. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%
Az a helyzet hogy a közszolgálat nem igazán össze egyeztethető egy fülbevalós férfival ...A tetoválás is inkább csak nem publikus helyen. Természetesen biztos vannak kivételek azért. Komolyabb üzleti vezetőket sem vennének komolyan fülbevalóval.
2020. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Üzleti körökben fontosabb, hogy komolyan vegyenek, sokak a fülbevalót a páwákhoz, vagy a soundon ugráló gyúros gyökerekhez kötik, így rádnéznek, hiába van rajtad öltöny. Emiatt sokan kiszedik, de inkább ezért, szóval nema rról van szó, hogy akinek fülbevalója van nem jut előre, inkább, hogy aki előrejutott annak kínos lesz ilyen tinifiús ékszert viselni.,
2020. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Minden fülbevaló "tinifiús ékszer"-nek minősül?
2020. júl. 7. 17:31
 17/24 acelsziv ***** válasza:
72%
Nekem van fülbevalóm. Csak sokakkal ellentétben nekem jól is áll. Logisztikai menedzser vagyok és még senki nem akadt fönn a fülbevalómon.
2020. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Milyen fülbevalód van és hány éves vagy?
2020. aug. 16. 21:53
 19/24 acelsziv ***** válasza:
57%

38. Sokféle van. Épp most jött meg az amit csak a belhé kedvéért rendeltem és úgy néz ki, mintha egy facsavart tekertél volna a füledbe :D

De munkában egy szimpla arany -vagy egy ezüst karika van benne.

2020. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"nekem jól is áll ... még senki nem akadt fönn a fülbevalómon"

Ebből még nem következik, hogy tényleg jól áll. Sokak szerint egyetlen férfinak sem áll jól semmilyen ékszer se - de attól még nem dorgolik az orrod alá a véleményüket,ha nem kérdezel rá, illetve lehet, hogy csak illedelmessegbol mondják, hogy jól áll, hogy ne bántsanak meg - főleg beosztottkent.

2020. aug. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!